[#1] Strife - błąd podczas ladowania
Chciałem sobie dzisiaj pograć w Strife. Zassalem najnowszą wersję z Aminetu, chociaż mam też trochę starsza na WinUAE. Zgrałem wszystko co potrzebne na dysk i startuje, ładuje się i ładuje do momentu, w którym powinno przestać i wyświetlić trochę tekstu a następnie menu. W tym momencie za każdym razem dostaje błąd 80000004. Na emulatorze wszystko działa, kiedy miałem ACA1221 to też działało, wolno ale jednak. Teraz nie chce się wgrać. Dla odmiany nie ma najmniejszego problemu z Rise of the Triad, wszystko śmiga jak powinno, a Strife się uparło i nie chce się wczytać. Próbowałem różnych sposobów (bez s-s, bez Cache procesora, na minimalnym startupie) i wersji z Aminetu czyli wszystkich trzech jakie tam są. Nic nie pomaga. Ktoś ma jakieś pomysły? Dodam że uruchamiam na ClassicWB 3.9 i TF1260.
[#2] Re: Strife - błąd podczas ladowania

@nostrum666, post #1

Zwieksz stos do 100k moze wiecej, albo sprobuj zlapac ten blad jakims Enforcerem czy Mungwallem, ktory dziala na 68060. Albo pod WHDload.
[#3] Re: Strife - błąd podczas ladowania

@Don_Adan, post #2

Nie ma i raczej nigdy nie będzie slave dla "Strife"...
[#4] Re: Strife - błąd podczas ladowania

@mailman, post #3

Nie musi byc specjalnego slave'a dla Sltrife. Wystarczy slave dla Workbencha 3.1 w tym wypadku wersja na 32MB Fast RAM-u, juz o nim pare razy wspominalem. Do debugowania wystarczy.

link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem