[#1] Wolfchild - level 5?
w Top Secrecie #12 (5/92) na stronie 14 mamy mapki do Wolfchilda. No i wszystko ładnie-pięknie, tyle że tych mapek jest 6 (słownie: sześć), podczas gdy na hol-u, jak i w longplayach wersji amigowej na jutubie stoi jak byk, że leveli jest 5 (słownie: pięć), z czego piąty odpowiada mapce oznaczonej w TS jako LEVEL 6. x|
czy ktoś (poza autorem opisu) jest w stanie to wytłumaczyć? Prócz wersji amigowej istnieje też ST, ale one dzielą wspólny manual, w którym stoi jak byk "You must guide Saul through 5 levels", natomiast w chwili ukazania się w kioskach Top Secretu 5/92 innych wersji (wszelkich odmian SEGA/SNES) nie było (a nawet gdyby były - manuale do nich wspominają albo nadal o 5, albo o 9 (SEGA CD), albo o 7 levelach (SEGA GENESIS; właściwie ten też mówi o 9, tyle że opisanych jest jedynie siedem)).

/edit ok, sam sobie wytłumaczyłem. Wygląda na to, że level, który autor uznał za piąty, to po prostu ciąg dalszy czwartego (na poniższym widele od 34:27)


Ostatnia aktualizacja: 09.10.2022 01:45:42 przez snajper
[#2] Re: Wolfchild - level 5?

@snajper, post #1

5 leveli jest w wersji amigowej. W wersji na SegaMD plansze są inaczej podzielone,
ale nowej nie zauważyłem.
Nie wiem, po co mapki do tej gry, raczej nie potrzebne.

Wersja na st jest tragicznie słaba. Na SegaMD lepsza niż na Amidze,
ale najlepszy kawałek muzyczny z levelu 5 nie występuje
w wersji konsolowej.

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2022 02:26:17 przez mmarcin2741
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem