kategoria: Szukam gry
[#1] Szukam gry...
.
[#2] Re: Szukam gry
O jakiś wysyp wątków poszukiwawczych język

To ja też chętnie skorzystam z pomocy dobrych człowieków.
Lata temu pierwszą gierkę jaką odpaliłem na swojej pierwszej Amidze (500 1MB), była ścigałka bardzo podobna do HardDriving. Niestety po latach więcej sobie wyobrażam niż pamiętam i wydaje mi się że to nie ona. Była podobna, wiecie zrobiona w wektorach. Tylko że ja grałem wtedy na Ami wczeponej w TV przez chyba kompozyt i wszystko było czarnobiałe. Prosta scigałka właśnie w stylu H.D. Jedyne co pamiętam, to po trasie, były po bokach murki czy bandy nie tylko na mostach, żeby nie wyjeżdżać na trawę. Okresowo parę razy do roku wracam do poszukiwań, jak nie mam nic ciekawego do roboty, na razie żadna mi jakoś nie pasi. Chyba że, jak mówiłem, MUSK wysiada Smiech
Z góry dzięki za pomoc OK
[#3] Re: Szukam gry

@don_rafito, post #2

Podobny do Hard Drivin to chyba Stunts (Stunt Driver / 4D Sports Driving) ale zapewne to nie to, bo każdy zna tą grę.
[#4] Re: Szukam gry

@don_rafito, post #2

Może "Championship Run", "Days of Thunder"...
[#5] Re: Szukam gry

@tukinem, post #3

"Stunt Driver" było tylko na MS-DOS i choć podobne do "Stunts" (lub inna nazwa - "4D Sports Driving"), to jest zupełnie inna gra, innej firmy.
[#6] Re: Szukam gry

@mailman, post #5

Mnie się kojarzy z Stunt Car Racer.
[#7] Re: Szukam gry

@łysy0800, post #6

O ile pamiętam, w Stunt Car Racer jechałeś sam, tj. nie ścigałeś się z innymi. Przynajmniej w wersji na C64 tak było.
[#8] Re: Szukam gry

@don_rafito, post #2

[#9] Re: Szukam gry

@miau, post #7

O ile pamiętam, w Stunt Car Racer jechałeś sam


To źle pamiętasz. ;)

link
[#10] Re: Szukam gry

@kempy, post #9

Widocznie zawsze byłem na prowadzeniu :P
2
[#11] Re: Szukam gry

@łysy0800, post #6

W Stunt Car Racer jeździ się "po murze", a zgodnie z poszukiwaniami, mur ograniczał zjazd z trasy.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szukam gry
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szukam gry
[#14] Re: Szukam gry

@karolb, post #8

Na Hol'u już szukałem. Ale kurde ciężko sobie przypomnieć. Pewnie to któraś z nich. Najbardziej mi się wydawało, co Mailman już zauważył, że może to być Championship Run i się nad nią pochylałem, ale nie jestem pewny czy był tam kokpit widoczny. No nic dzięki chłopaki. Na pewno to nie 4D i nie Stund, bo je znam. A Day of Thunder nie znałem i wygląda fajnie i pewnie po nią sięgnę.
[#15] Re: Szukam gry

@don_rafito, post #14

Szukam gry

- była w tosec
- chyba po niemiecku ale dało się wyczaić z czasem zasady i nie miało to znaczenia
- na jednym ekranie
- karciana, karty to były różne bonusy itd a całość była w motywie autostrady
- raczej na pewno 1 dyskietka

Pamiętam, że bardzo wciągała.
[#16] Re: Szukam gry

@juen, post #15

InterState? https://www.lemonamiga.com/games/details.php?id=3010
1
[#17] Re: Szukam gry

@ppill, post #16

Dzięki!!!
[#18] Re: Szukam gry

@juen, post #17

Witam, czy ta wersja Boulder Dash jest na Amigę ?,
[#19] Re: Szukam gry

@Maciek44, post #18

Tak, jest.

Jedna z najlepszych wersji na Amigę to Boulder Daesh RTX od Guido Mersmanna.

Dostępna na Aminecie w całości lub częściach:

http://aminet.net/package/game/jump/boulderfull

Ja poprawiłem jaskinie z Boulder Dash 3-8 i 10-11.

http://aminet.net/package/game/data/BDaeshXPack

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2023 09:53:37 przez Hexmage960
6
[#20] Re: Szukam gry

@Maciek44, post #18

Boulder Dash jest również zawarty w grze Rocks’n’Diamonds na MOSa i OS 4.1
[#21] Re: Szukam gry

@Hexmage960, post #19

Dzięki Hex, o to mi chodziło
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem