kategoria: Instalacja gier
[#1] Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?
Witam.
Przypadkiem trafiłem na ciekawą grę Litil Divil wydaną na CD32. Widać, że ta gra ma ładną grafikę. Chciałbym to uruchomić z karty CF na A1200 (Kickstart 3.1, 040/40MHz, 32 MB Fast RAM).
Tu znalazłem plik do pobrania tej gry o rozmiarze 215 MB:
Litil Divil

Mam 3 pytania do Was:
1. Czy ktoś z Was grał w tą grę i przetestował ten pobrany plik o rozmiarze 215 MB?
2. Czy ta gra uruchomi się bez problemu na mojej powyższej konfiguracji?
3. Czy ta gra nie wymaga przypadkiem powyżej 32 MB Fast RAM do uruchomienia powiedzmy wypowiadanych dialogów albo czegoś innego?
[#2] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@krzysiekp41, post #1

Tak to ci nawet poleci na amidze z 4 mb ramu a 1200
[#3] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@krzysiekp41, post #1

Możesz zagrać w nią pod whdload ale bez ścieżki audio i film
[#4] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@Dorian3d, post #3

Na A1200 też może mieć ścieżki audio i filmiki, ale potrzebuje napęd CD i emulator CD32, ja używałem emulatora z idefix (atapi.device).
[#5] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

To działało nawet bez whdload tyle, że z jakimś rozszerzeniem fast bo pamiętam za starych czasów kolega miał A1200 z fastem i HDD i grał w to ale jak on to wtedy odpalał tj. czy to miało jakiś instalator, nie wiem, na pewno kolega nie miał napędu CD.
[#6] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@Madman, post #5

Wróć do podstawówki poćwiczyć naukę czytania ze zrozumieniem.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2023 16:00:46 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#7] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Chciałbym zaraz pobrać ten plik o rozmiarze 215 MB, ale mam wątpliwości...
Tam na stronie podane jest info, że to wersja dla konsoli CD32. Nie chcę pobierać obrazu płyty CD w iso.
Czy tam jest obraz płyty CD w iso czy gotowe pliki do uruchomienia tej gry na Amidze 1200 ?
[#8] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@krzysiekp41, post #7

Ta gra powstała dla CD32 więc gra jest w postaci obrazu płyty.
Nie ma wersji dla A1200, chyba że za taką nazwiemy zainstalowaną na pomocą instalki whdload, ale ta, jak już napisał Dorian3d, ma pewne braki.
[#9] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@Norbert, post #8

Właśnie tego się obawiałem, że będzie to obraz płyty CD. W takim razie nie będę tego pobierał.
Dzięki za info.OK
[#10] Re: Litil Divil - czy ta gra uruchomi się na A1200?

@Norbert, post #8

Byl CD rip tej gry na A1200, duzo mniejszy niz te ponad 200 MB, bodaj parenascie megabajtow tylko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem