[#1] Street Rod 2 - wersja ECS
Cześć, posiadam wersję OCS tej gry. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć wersji ECS. Czy ktoś z Was jest może w posiadaniu bądź zna jakieś źródło do takiej wersji?
[#2] Re: Street Rod 2 - wersja ECS

@kurfursten, post #1

Rozumiem, że domniemana "wersja ECS" wykorzystuje dodany w tym chipsecie 4-kolorowy tryb Productivity 640x480?
[#3] Re: Street Rod 2 - wersja ECS

@kurfursten, post #1

Gra działająca na kościach OCS/ECS to ta sama gra.

Przeważnie, albo zawsze mamy podział na gry: OCS/ECS lub AGA (nie mówię tu o RTG).

Nie wiedziałem, że Polacy stworzyli to cudo


Tomasz Pawlowski
Andrzej Micialkiewicz
Natalia Wroblewska
Zbych D¹browski (Dabrowski)
Dorota Błaszczak (Blaszczak)
Marcin Grzegorzewski
[#4] Re: Street Rod 2 - wersja ECS

@Hubez, post #3

Nie wiedziałem, że Polacy stworzyli to cudo


Lepiej późno niż wcale, ale żeby dopiero ponad po 30 latach? Zwłaszcza, że wcześniej na PPA była recenzja... Zadziwiasz mnie

https://www.ppa.pl/gry/street-rod-i-street-rod-2.html
[#5] Re: Street Rod 2 - wersja ECS

@Hubez, post #3

A jak patrzę na screen'y z netu to grafika wydaje mi się ładniejsza od tego mojego Street Rod 2 na Amigę. To na pewno nie są screen'y z wersji PC bo tam grafika jest dużo gorsza niż na Amidze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem