[#1] Vikings - Kingdom of England 2
Witam

Mam problem z gra stategiczna Vikings - Kingdom of England 2. Gra sie wspaniale natomaist nie potrafie jej zainstalowac na A1200 z OS 3.2.2 oraz jest problem z zapisem stanu gry. Roma z gra dla Amigi pobralem z https://www.myabandonware.com/game/vikings-fields-of-conquest-kingdoms-of-england-ii-1jm
Nie ma wersji whdload. Gra jest w wersji ADF i odpalam ja z workbencha z witualnego napedu ( GoADF) wydaje sie byc troche zbugowana - jest problem z zapisem . Brak menu gry !! Teoretycznie mozna zapisac klikajac S a potem L - wczytanie stanu gry. Tyle ze po wybraniu miejsca zapisu i kliknieciu enter gra komunikuje ze nie mozna zapisac na tym nosniku. Probowalem zapisac gdzie sie da - i na ADFach z gra i na roznych partycjach dysku CF.

Czy ktos to ogrywal i mial podobne problemy ? A moze ma ktos lepsza wersje?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2023 20:53:20 przez fibi

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2023 23:42:44 przez fibi
[#2] Re: Vikings - Kingdom of England 2

@fibi, post #1

Nagraj adfy na dyskietki i wtedy testuj.
Gra może wymagać fizycznego napędu dyskietek i dlatego nie działa ci poprawnie
[#3] Re: Vikings - Kingdom of England 2

@fibi, post #1

już odpowiadałem na PODOBNE pytanie :)

mniej więcej tam i dalej :) hen hen za górami za lasami :)


https://www.ppa.pl/forum/strefa-gier/45436/teenagent-problematyczne-uruchomienie-gry/3#m785368


Ostatnia aktualizacja: 14.08.2023 23:08:57 przez Cezarykl
[#4] Re: Vikings - Kingdom of England 2

@Cezarykl, post #3

no raczej nie - pisze o innej grze a TY o innej :)
Vikings - Kingdom of England 2 nawet nie dorobila sie wersji z whdload.
[#5] Re: Vikings - Kingdom of England 2

@fibi, post #4

oj, ja jak zwykle podpuszczam do samodzielnego myślenia,
w tamtym temacie są wskazówki które warto sprawdzić, (a nie gotowe rozwiązanie)

ludzie uczcie się eksperymentując :)
:)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem