[#1] Son of Zeus - wersja demo.
Od jakiegoś czasu poszukuję gry Son of Zeus. Gra nigdy nie została ukończona, a wydano ją jako demo na coverdisku Amiga Action. Pamiętam, że na początku lat 90tych miałem tę grę, nagraną na jednej z giełd. Teraz kiedy uruchamiam plik adf dostępny w necie wyskakuje migająca dioda i pole do uzupełnienia. Jednym zdaniem gra nie działa.
Czy ktoś z Was ma może działającą wersję gry. Byłbym zobowiązany za jakąkolwiek informacje.
[#2] Re: Son of Zeus - wersja demo.

@kurfursten, post #1

Czy na pewno odpalasz grę na tym samym sprzęcie jak w latach 90tych ?
[#3] Re: Son of Zeus - wersja demo.

@Norbert, post #2

Tej wersji na dyskietce z giełdy nie mam. Mam adf (obraz dyskietki z Amiga Action 31 - disk 28 z netu) który testowałem na a500 i na emulatorze. Efekt ten sam.
[wyróżniony] [#4] Re: Son of Zeus - wersja demo.

@kurfursten, post #3

to się odpala spod workbencha.


[#5] Re: Son of Zeus - wersja demo.

@snajper, post #4

Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam.
1
[#6] Re: Son of Zeus - wersja demo.

@kurfursten, post #5

Dyskietkę można sobie spreparować samemu, żeby gra startowała od razu po włożeniu do napędu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem