[#1] TeenAgent AGA WHDLoad
Cześć

Jako że pracuje nad wersją WHDLoad tejże gry, to szukam oryginalnych obrazów. W zasadzie interesuje mnie pierwszy dysk z wersji AGA PL. Od razu piszę że wersje z PPA już mam.

Z góry dziękuje.

Edyta: Różne wersje z internetu (Turran) też mam.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2024 19:47:30 przez asman
[#2] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@asman, post #1

Chyba powinienem miec gdzies na HD, wszystkie 3 (ECS, AGA, AGA CD) oryginalne wersje exekow tej gry. Ale u mnie Amigii pewnie juz nie dzialaja. Na PPA tez kiedys mieli wersje oryginalne , ale one oczywiscie nie dzialaly bo byly zabezpieczone longtrackiem. Pozniej jak Mok udostepnil wersje bez zabezpieczenia to podmieniili exeki na obrazach dyskietek. Moze maja jeszcze gdzies te stare obrazy? Albo poszukaj na Archive.org moze tam sa?
[#3] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@Don_Adan, post #2

Dzięki Don_Adan,

Ja jestem wafel z tych zabezpieczeń, a może pamiętasz jak to się objawiało. W sensie jeśli gra była źle złamana to coś się działo dziwnego w grze czy po prostu się nie uruchamiała ?

Ja to oczywiście ogarnę ale może to zająć ruski rok, bo z czasem kiepsko u mnie.
[#4] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@asman, post #3

Tak, gra miala niestandardowe teksty jak byla zle zlamana. Cos w stylu Simon The Sorcerer, ze nie mozna bylo grac dalej. W zasadzie przejsc powinienes gre, to chyba maks 2 h grania z instrukcja. No i sprawdzic czy save'y dzialaja OK.
[#5] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@Don_Adan, post #4

Jeszcze SYNC-a pamietam tego longtracka, to jest 1489. Moze Ci sie przyda do imager'a.
[#6] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@Don_Adan, post #4

Dzięki Don za wszystkie odpowiedzi.

Znalazłem w sieci wersje bez zabezpieczeń i udało mi się zrobić slave'a do tej gry. Znalazłem tylko trzy drobne niezręczności które musiałem naprawić. A wersji z PPA nie umiem złamać jeszcze, gdyż jestem wafel w takich tematach. W każdym razie na chwilę obecną odpocznę od prób łamania. Zajmę się pisaniem jakiegoś intra/cracktra/gry - musze przegrzebać co tam u mnie wisi (a wiem że wisi).

pzdr
asman
[#7] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@asman, post #6

Mok wrzucil zle exeki do wersji na ECS, zarowno polski jak i angielski, maja blad odczytu spod nieparzystego adresu. Wiec beda sie wywalac na 68000. Poprawiona wersje angielska masz na stronie WT, a wersje polska na stronie Urbi-ego.
[#8] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@Don_Adan, post #7

Tak znana polska gra zasługuje też na obraz w formacie IPF. Dziwne, że nikt jeszcze nie zrzucił jej do formatu RAW :(
[#9] Re: TeenAgent AGA WHDLoad

@rygar997, post #8

Pogadaj z docentem, ja mam/mialem na twardym dysku oryginaly TeenAgent-a tylko w formie DMS plus track z zabezpieczeniem w wersji MFM. Jako ciekawostke to pewnie mozesz tez zrobic wersje demo TeenAgent-a. Demo bylo na dyskietce do Secret Service. Bodaj dyskietka byla dual format Amiga i PC. Moze ktos ma jeszcze taka oryginalna dyskietke.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem