[#1] Foundation
Witam!!
Mam do was wielką prośbę, otóż poszukuje gry Foundation (pełnej wersji) do emulacji, najlepiej w adf'ie
przykro mi to stwierdzić ale za cholerke nigdzie nie można znaleźć dobrych gier,
pozdro Maurycy
[#2] Re: Foundation

@maurycy, post #1

A w sklepach szukales?

Polecam http://www.forematt.co.uk/

Foundation mozna legalnie kupic (chyba tez pod tym adresem). Miesci sie na 1CD i w ADFa nikomu nie udalo sie i nie uda tego upchnac.
[#3] Re: Foundation

@Sebastian Rosa, post #2

No , chyba ze dodadza taka opcje w MakeCD :)
[#4] Re: Foundation

@Sebastian Rosa, post #2

IMHO dałoby się to upchnąć. Foundation nie zajmuje wcale całej płyty - większość po pliki audioCD, które można pominąć.

[#5] Re: Foundation

@maurycy, post #1

No i?
[#6] Re: Foundation

@Baron Althaar, post #4

O ile mnie pamięć nie myli, to z nowym AminetCD można za friko mieć legalną i pełną wersję Foundation DC! Polecam! :)
[#7] Re: Foundation

@SirLEO, post #6

Czy ktoras z amigowych firm prowadzi sprzedaz wysylkowa tej plytki?

Mam jeszcze drugie pytanie: Gdzie i za ile mozna kupic The Settlers 2
na Maca?

Jesli chodzi o upakowanie Fundation na ADFy prawdopodobnie nie bylo
by z tym problemu (odpowiednie assigny,itp). Jednak "wymachiwanie" wirtualnymi dyskietkami bylo by troche denerwujace. Najlepszym wyjsciem bedzie zainstalowanie jej na UAE pod WB.

[#8] Re: Foundation

@Andrzej Drozd, post #7

Foundation i ADF to IMHO niezbyt mozliwe. Przeciez Foundation zawsze bylo i jest na CD (mozna grac z CD lub HD, lub CD i HD), a nie na dyskietkach...

[#9] Re: Foundation

@maurycy, post #1

A poza tym jak mozna mowic o wachlowaniu ADFami.
[#10] Re: Foundation

@Sebastian Rosa, post #9

Gdy odpalilem gre wielodyskowa (wiecej niz 4) i gra prosila o np 7 dysk, niema wyjscia jak nacisnac F12, wejsc do fllopy, nacisnac Eject, ustawic siciezke dostepu do ADFa, nacisnoc OK, oraz potwierdzic kontynuacje emulatora...
[#11] Re: Foundation

@maurycy, post #1

No to powiedz mi jak chcialbys to zrobic w przypadku Foundation? A poza tym odbiegamy juz chyba troche od tematyki tego forum ;)
[#12] Re: Foundation

@Sebastian Rosa, post #11

Tak jak zrobiony jest The Settlers. Zauwazylem z w wersji demo Foundation
nie ma plikow wiekszych od 880kb (gdyby byly moze by pomogl pp). Teoretycznie mozna by ja umiesci na dyskietkach odpowiednio assignujac (na poczatku musialby sie wczytac z dyskietek "okrojony" system). Ta wersja zajmuje okolo 30 Mb wiec tworzenie okolo 40 dyskietek dla gry nie ma zadnego sensu. Poza tym uruchomienie takiej gry zajeloby pol dnia - to glupie...Masz racje, lepiej juz o tym nie mowic.
[#13] Re: Foundation

@maurycy, post #1

Wbrew pozorom nie jest to takie proste jak Ci sie wydaje ;)
[#14] Re: Foundation

@Andrzej Drozd, post #12

A poza tym The Settlers pierwotnie bylo na 3 dyskach, wiec przerobic na ADF nie jest problemem. Foundation od zawsze bylo na CD i fakt, ze posiada pliki mniejsze niz 880kB wcale nie oznacza, ze da sie to wepchac w pliki ADF.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem