[#1] Total Chaos
Co sądzicie o grze Total Chaos ? - http://xavnet.chez.tiscali.fr/chaos/index.html
[#2] Re: Total Chaos

@Sasquatch, post #1

No właśnie. Grał w to ktoś?
[#3] Re: Total Chaos

@mailman, post #2

Ja grałem... I to sporo... fajna gierka... tylko żebym jeszcze pełną wersję miał....
[#4] Re: Total Chaos

@Mariusz, post #3

jakby ktoś miał pełną wersję to proszę o kontakt... taborra@interia.pl
Może być też stara wersja tej gierki, jeszcze na A500... szukam też podobnej do niej, była to "niedosowa", ale oprawiona jeszcze w grafikę, nazwa to chyba właśnie "Chaos"
[#5] Re: Total Chaos

@Mariusz, post #4

Wersja Total Chaos AGA v5 ktora pojawila sie na aminecie w tym tygodniu poprostu mnie rozwala na lopatki :) Teraz dopiero udalo mi sie oderwac od gry :P Rejestrowal moze ktos te gre?
[#6] Re: Total Chaos

@Sasquatch, post #1

I'm currently helping out on Team Chaos, but my Polish really sux...
Ja nie tak dobrze po polskiego mouvic! ;)

This great game is still in development, and new versions can be pending anytime soon...
A couple of people are working full time on this game to truly make it the best strategy-game of fantasy and duelling wizards!

For any information, contact the author or read the .guides for informacje!

[#7] Re: Total Chaos

@Mariusz, post #4

> (...) szukam też podobnej do niej, była to "niedosowa" (...)

Nie wiem czy o tą grę ci chodzi, ale może spróbuj z "Lords of Chaos"

http://hol.abime.net/914

[#8] Re: Total Chaos

@Sasquatch, post #1

Dzięki, wolę popykać sobie w Blobbera

[#9] Re: Total Chaos

@Sasquatch, post #1

jak ktoś zainteresowany niech zajrzy tu
Mam dobry kontakt z twórcami gry, goście chcą to rozwijać ale brak zainteresowania grą powstrzymuje ich zapał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem