[#1] alien breed 3d 2 i gfx
Hej, mam takie pytanie. Czy komous udalo sie odpalic te gre na ami z mediatorem + voodoo3?
Pozdrawiam!

[#2] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@luk, post #1

Tak. Tragedia. Małe okienko w lewym górnym rogu na większym screenie. Wygląda to tak samo jak na CV64 + CGX4. Mógłby ktoś zrobić nowego patcha. Najlepiej jeszcze aby był na PPC :)
[#3] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@luk, post #1

tak.U mnie działa

[#4] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@kmilota, post #2

No własnie. Pacz łer iz pacz? :)

[#5] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@kmilota, post #2

Kod źródłowy gry jest napisany w asemblerze więc napisanie takiego patcha to bardzo trudne zadanie. Lepiej bazując na źródłach gry udostępnionych na Aminecie napisać grę od początku w C++ pod kartę graficzną i PPC (jeśli chodzi o oprawę graficzną i muzyczną to możnaby skorzystać z oryginalnej). Taki Alien Breed 3D III byłby nie lada gratką.

[#6] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@Minniat, post #5

Skoro dało radę z Robbo ... Śmiało - zostaniesz wyniesiony na ołtarze ...
[#7] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@Minniat, post #5

dwojeczka z paczem tez:). Mininacie:), a moze Ty sie podejmiesz zrobienia obslugi "normalnej mychy" i sterowania wsadem ? rtgpatch juz jest, przy odpowiednich ustawieniach da sie grac na pelnym oknie w sumie

[#8] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@Minniat, post #5

Remake nie byłby kolejną częścią, więc nie wiem skąd owo III.

[#9] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@Fazior, post #7

wtf!? Nie powiedziałem, że to ja mam napisać ten patch lub remake.

A propo mychy: gram w Alien Breeda joyem i jest OK.



Ostatnia modyfikacja: 08.03.2009 21:10:19
[#10] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@Minniat, post #9

Joyem? Nikt nie powiedzial ze masz pisac przeciez to tylko propozycja. Naprawde joyem? Smutne to. Ale JOYEM? Jak do jasnej ciasnej JOYEM, przeciez to nienormalne:D.



Ostatnia modyfikacja: 08.03.2009 22:34:45
[#11] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@luk, post #1

Witam probowalem odpalic wczoraj tkgrtg na picasso II z p96. Wybieram tryb 320x200 w rtg , gra odpala sie, jest widoczne menu, ale po przejściu do rozgrywki widzę czarny ekran. Tzn nie dokładnie czarny ekran - jest widoczna ramka dookoła ekranu (tzn obramowanie okna gry - z numerami broni, zdrowiem itp) i słychać odgłosy z gry - nawet odgłos kroków - tylko obraz się nie renderuje !!

Ciekawostka - pod win uae na tym samym p96 działa.

[#12] Re: alien breed 3d 2 i gfx

@twardy, post #11

Zamieniłem picasso II na Voodoo z mediatora i już śmiga :) nawet 18 fps wyciąga :))

Szkoda że nie ma wersjii na warp3d

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem