[#31] Re: Najgorsze gry

@Solo Kazuki, post #30

Pinball Prelude zajmuje się Galahad, przynajmniej do 29.01.2004 r. Z tego co jednak ostatnio się dowiedziałem, to możemy spodziewać się jego (chociażby małego) powrotu na scene WHDLoad :D
[#32] Re: Najgorsze gry

@Solo Kazuki, post #30

Witam po dłuższej przerwie.

Drogi Solo. Skoro robi to Galahad ja się nie wtrącam, chyba że coś mnie zdenerwuje (ostatnio furry of the furries - ze nie ma instalki whdload). Fakt, był jeden przypadek,gdy Dj Mike chciał zrobić instalkę do Flyigh Shark, poprosiłem go by zaprzestał, bo ja już siedziałem przy Flying Shark jakiś czas (tak czasem sie zdarza że robie rzeczy poza listą). Oczywiście się zgodził i ja naprawiłem Flying Shark (nie jest to jeszcze mój wymarzony slave, ale jest dobry).
Jeśli bardzo Ci zależy dorzucę do listy, ale to potrwa. Mam bardzo dużo gier na wczoraj do zrobienia i teraz robie je. Jak zwykle prosze o cierpliwość, myśle że teraz będzie mi to szło szybciej.

Pozdrawiam

[#33] Re: Najgorsze gry

@asman, post #32

Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o kilku grach? ;)

[#34] Re: Najgorsze gry

@asman, post #32

Asman, a dałbyś radę Kajka i Kokosza?
[#35] Re: Najgorsze gry

@mailman, post #34

http://hol.abime.net/1268 to tytuł bardzo słaby pod każdym względem, jest naprawdę ciężko przeżyć więcej niż niecałe 10 sekund, a oprawa taka jak widać, nie ratuje jej nawet rok wydania gry (1987)
[#36] Re: Najgorsze gry

@mailman, post #34

Niech mi ktoś odpowie, czy K&K ze strony ppa.pl jest wersją z bugiem czy już poprawiona. Jeśli poprawiona to ja mogę spróbować. (O ile się nie mylę, to mam już zrobione intro, ale samej gry nie robię, bo nie wiem czy to jest wersja z bugiem, czy nie, a czasu na granie w tą grę i sprawdzenie jak jest to już na pewno nie znajde).
Pozdr
[#37] Re: Najgorsze gry

@VanDam, post #36

Oj, nikt jeszcze jej na tyle nie poprawil, aby była grywalna. ;)
A serio, serio - ja nie wiem.

[#38] Re: Najgorsze gry

@VanDam, post #36

W innym temacie na forum o tym pisałem. Jakiś czas temu wrzuciłem poprawiony dysk pierwszy. Jest on inny niż ten poprzednio, ale nie mam pewności czy jest pozbawiony błędu.
[#39] Re: Najgorsze gry

@seb@, post #2

Śmuś?

[#40] Re: Najgorsze gry

@PopoCop, post #1

1 - Łowca głów (za wszystko)
2 - Last Soldier ( No comment)
3- A-10 Tank killer ( LOL )

Każda z tych gier nalezy do innej grupi i jak dla mnie są ich najgorszymi przedstawicielami. :)



Ostatnia modyfikacja: 01.01.06 18:06
[#41] Re: Najgorsze gry

@Mongol20, post #40

Hm? Seria Last Ninja jest przez niektórych zaliczana do klasyki i nie jest to crap. Może chodziło Ci o polską platformówkę Last Soldier?
[#42] Re: Najgorsze gry

@s2325, post #41

Tak masz racje porąbało mi się :p zara to zmienie .

[#43] Re: Najgorsze gry

@s2325, post #41

s2325 napisał(a):

> Hm? Seria Last Ninja jest przez niektórych zaliczana do klasyki
> i nie jest to crap.

Jedno drugiego nie wyklucza. :) Ja nigdy nie rozumiałem fascynacji tą serią, być może na c64 to było "coś", ale na Amidze?
[#44] Re: Najgorsze gry

@kempy, post #43

Wiesz każdy ma inny gust na bank są jakieśosoby co lubią Pepe śrubokręcika :) A konwersje wypadały różnie a akurat w Last ninja nie grałem na C64.

[#45] Re: Najgorsze gry

@Mongol20, post #44

Pepe śrobocoś tam dalej rulez! I nie mówię tego dlatego iż jestem pijany...

[#46] Re: Najgorsze gry

@kempy, post #43

Gra Deliverance na c64 to jest dla mnie coś niesamowitego, muzyka Matta Gray'a wymiata, jest niesamowita. A na Amidze nie wiem czy to konwersja tej samej gry, ale jak to włączyłem... Po pierwsze nie to samo choć niby fantasy, po drugie nie ten klimat, po trzecie wolę komodorowy Deliverance. Dlaczego na Ami wygląda to inaczej?

[#47] Re: Najgorsze gry

@malin666, post #8

Emulator PSX-a na 020??

Żebyś się nie zdziwił... Było kiedyś coś takiego, nazywało się toto bodaj PSXEmulator, i było na którymś wczesnym kompakcie ACS. Z ciekawości kiedyś (znaczy, w poprzednim tysiącleciu :D) nawet odpaliłem to na 020/28 i coś tam, baaaaaaaaaaardzo poooooooowoooooluuuutku, zaczęło się ruszać. Ciekawostka, rzecz jasna, niemniej emulator PSX na 020 istnieje, i o ile pamiętam, nawet PSXowy ROM nie był potrzebny.

[#48] Re: Najgorsze gry

@PopoCop, post #1

Odpowiedź wymijająca - mam nadzieję, że w tę najgorszą nie grałem.

[#49] Re: Najgorsze gry

@BagoZonde, post #46

Bo to inna gra jest...

[#50] Re: Najgorsze gry

@PopoCop, post #1

SURF NINJAS AGA - ta gra to jakiś żart chyba.

Gierka wydana na komputery z AGA, jeszcze była możliwość zakupu CD dla CD32

I jak to miało konkurować z Playstation 1 ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem