[#1] prosze o pomoc..
Nie moge sobie przypomnieć tytułu gry w której chodziło się gościem z piłką nożną i za pomoca tej piłki zabijało się wrogów itd.. można ją było kopac, żonglować ją, odbijac sie od niej i takie tam.. może ktoś to pamięta, proszę o pomoc


pozdrawiam

[#2] Re: prosze o pomoc..

@Osiemamp, post #1

Kid soccer albo jakoś tak...

[#3] Re: prosze o pomoc..

@koodlaty, post #2

Soccer Kid. Dotrwałem do Japonii, fajna gierka :)

[#4] Soccer Kid

@Korni, post #3

Odświeżam wątek. Zacząłem niedawno grać w "Soccer Kida", świetna gra, dochodzę do końca pierwszego kraju (Anglia) i próbuję pokonać "bossa", czyli zawodnika rugby. Ile razy trzeba go trafić piłką żeby poległ (nie ma żadnego wskaźnika z jego energią itp.)?



Ostatnia modyfikacja: 28.10.2008 14:35:47
[#5] Re: Soccer Kid

@PopoCop, post #4

hehe Soccer Kid , swietna gra...
Co do bossa to jest on dosyc prosty, nie wiem dokladnie ile razy musi oberwac ale niewiele. Nawet jezeli Cie trafi, przez jakis czas bedziesz "migotac" czyli bedziesz nietykalny - wykorzystaj ten moment, kilka kopniec pilka zalatwi kolesia.

BTW: ciekawe, w koncu bede musial zobaczyc TEN filmik do konca, jestem ciekaw co sie stanie jak nie zbierzemy wszystkich czesci pucharu - czy w ogole bedzie mozna ukonczyc gre (mnie sie to nigdy nie udalo, hehe ale w najblizsze swieta bede nadrabial te zaleglosci :D )

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem