[#1] [MOS] Duke Nukem 3D
Czy ktoś uruchomił tą grę w wersji MOS? Ja miałem ją w wersji 68k i wszystko działało ok. Te same pliki przerzucone do wersji MOS wywalają się przy pierwszym demie zaraz po wskoczeniu do wody.

[#2] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

Ja to nigdy nie odpalilem tego w wersji 68k. Zreszta na emulowanym Macu i tak pewnie szybciej chodzi (w zmniejszonym oknie do 320x200).
No, ale chetnie sprawdzilbym wersje pod MOSa.
[#3] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

ja gralem calkiem sporo na mosie. problemy mialem odpiero gdzies daleko, nie pamietam dokladnie.
[#4] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

mnie pomoglo wylaczenie dema przez dodanie parametru /dd czyli "duke3d.exe /dd", ale i tak cos nie tak mam z wadem moze demo playable, albo uszkodzony - duke3d.grp rozmiar: 26524524, bo wywala z gry. tez taki masz rozmiar pliku?

[#5] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Andrzej Drozd, post #2

u mnie na A1200 wersja V0.3-68k odpalona pod MOS na emulacji procesora z JIT dziala 2x szybciej w rozdzielczosci (uwaga) 640x400 VS ta sama wersja pod AOS3 w rozdzielczosci 320x200 na BVision, a natywna wersja dziala jeszcze szybciej!

[#6] [MOS 0.4] Duke Nukem 3D

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

przed chwila gralem w natywna wersje V0.3 na MOS 0.4 i smiga tak samo szybko jak pod nowym MOS, w 320x200 ma z 60fps z audio ahi paula 14 bit stereo++



Ostatnia modyfikacja: 10.07.07 23:39
[#7] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

Ja grałem na pegazie bez problemów
[#8] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

Problem może tkwić w samej grze a nie w porcie tej gry na mosa. Ja u siebie gram na duke nuken 3d atomic i jest wszystko ok.
[#9] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

rzeczywiście /dd pomaga... ja miałem wpisane -dd (nie wiem czemu), więc nie działało.

A plik Duke3D.GRP zajmuje u mnie 44356548. Ty masz widocznie plik ze zwykłej wersji, a nawet w readme pisze że port działa dobrze tylko z wersją 1.4 "Atomic" Edition.

[#10] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

bo odpalales ja na archaicu 040/25 mhz :)))

jak ta gra dziala na 060/66 + AGA ?

[#11] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@Solo Kazuki, post #1

ja mam wersje oryginalną polskojęzyczną (z polskiemi gadkami), zaczeła działąc dopiero po przegraniu jakiegoś skryptu z wersji warezowej i dziala dosc fajnie

[#12] Re: [MOS] Duke Nukem 3D

@HOŁDYS, post #10

w odpowiedz na swoje pytanie

- wolno :))

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem