[#1] W co gracie ?
wlasnie sobie gram w dune jedynke i jestem ciekaw w co wy gracie i czy dluzszy czas czy moze od czasu do czasu ?.
[#2] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

http://www.ppa.pl/strefa/games/games.php ?

[#3] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Od wielu lat nie grywam w gry (chociaż bardzo mnie interesuje ta tematyka). Na platformach amigowych zwłaszcza. Od czasu do czasu popykam na emulatorze Atari XL/XE i częściej na telefonie w coś wciągającego. Ostatnio w Asphalt2 (3D, symbian). Jak wreszcie wyszedł na MorphOS "Virtual Grand Prix 2" (w dodatku korzystający z akceleratora 3D) to próbowałem w to jeździć ale stwierdziłem, że kichowato się tym jeździ i dałem sobie spokój. Kiedyś troszeczkę polatałem Wipeout 2097. W dawnych czasach (bardzo dawnych, bo na A500 i gołej A1200) pykałem we Vroom, Test Drive i Settlers. Inne gry raczej tylko oglądałem (czasem nawet bardzo dokładnie).
[#4] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Mmm DUNE - miodna gra, chociaż ciut łatwa, gdy się czytało książkę i oglądało Lynchowską ekranizację.
Ja grywam w The Settlers od 1994 lub 1995 roku - można więc uznać, że dość długo W roku przechodzę 2-4 etapy w zależności od ilości wolnego czasu. To jedyna gra jaką odpalam. Podsumowując - od dłuższego czasu, od czasu do czasu pykam sobie w nią. ;)
[#5] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Ostatnio w SimCity. Tą najstarszą wersję :) I nie mogę zakończyć dwóch lat z rzędu z dodatnim wynikiem budżetu. Jeden rok się udaje, ale dwa...

[#6] Re: W co gracie ?

@aMifan, post #5

Zależy na czym gram

Na PC (aczkolwiek pod Linuxem) nałogowo w Football Managera, a wcześniej Championship managera, chyba wszystkie kolejne odsłony od 2000 roku.

Na telefonie - zdażaja się perełki ... niedawno wciągnęła mnie strategia Revival - coś na kształt Civilisation, a ostatnio przygodówka Might And Magic - oprawy nie powstydziłaby się A1200.

Na Amidze - ostatnio wróciłem do SWOS-a, aczkolwiek wersja pod WHDload którą mam nie odzyctuje plików z zapisaną gra po ponowym uruchomieniu (pilik są w katalogu save tylko niewidoczne z poziomu gry) , całkiem niedawno odkrywałem na nowo UFO, a ostatnio dorwałem na allegro oryginał Pinball Illusions który tez trochę pokatowałem

No i zostaje C128 - ostatnio dokupiłem czytnik kart mmc do komcia - gry wczytują się w mgnieniu oka .... I tu rozpracowuje troche nowych gierek (wychodzi tego więcej niż na Amigę ), głównie gry logiczne ale niektóre potrafią wciągnąc (polecam stronkę c64.sk)



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 22:06
[#7] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

na pc gram w test drive unlimited, czekam az wyjdzie crysis (jesli to u mnie pojdzie)

na ami kiedys uwielbialem lotusa antoherworld i flashback z czasem spodobaly mi sie settlersy i teraz od czasu do czasu sobie pod uae odpalam

no i na telefon dorwalem anotherworld (symbian) i carmmagedon 3d

[#8] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Na Amidze często gęsto tak mniej więcej od 1995 w UFO Enemy Unknown , i czasami w Napalm.

Na PC ostatnio w Command & Conquer 3 , oraz nałogowo w Galactic Civilization II + Mod Startrek i mod Star Gate :)

[#9] Re: W co gracie ?

@Olo, post #8

Olo napisał(a):

> Na PC ostatnio w Command & Conquer 3

Weź mnie nie denerwuj.. ;d

[#10] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Ostatnio malo gram, a w komercyjne gry praktycznie w ogole, chociaz...
Tak czy inaczej gram w gry z Aminetu. Teraz mecze nastepnego klona Boulder Dasha, ale nie zdradze jaki ma tytul.
A, zapomnialem ze od...okolo dwoch lat (chyba) gram w www.ogame.pl
Slabo sie przykladam, bo jestem na okolo 600-tnym miejscu, no ale praktycznie nie zdobywam punktow atakujac, tylko wciaz rozwiajam technologie i sie "bunkruje".
Ogolnie pogralbym w dalsze czesci Silent Hilla i nowego Resident Evila, ale mam za slabego peceta. Moze kupie sobie w koncu PS2 i pykne w RE Code Veronika...
[#11] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Na Amidze gram aktualnie w "Virocopa", a na PC właśnie przeszedłem obie części "Maxa Payne'a".

[#12] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Sz. W. to powinien jakiś show prowadzić. Ale by były jaja.

[#13] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

generalnie na PC, to od 3 lat 90% to quake 3, aczkolwiek czasem lubię zagrać w coś ambitnego, hl2, oblivion, czekam też na Fallout 3 (obym się doczekał...) Stalkera, a potem dalej q3 :)

[#14] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Dune 2
Superfrog
Another World
Wet: The Sexy Empire
Shadow Of The Beast II
Napalm: The Crimson Crisis
-----------------------------------
Amiga-Immortal
-----------------------------------
[#15] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

TitanQuest z dodatkiem czyli zero myslenia, maksimum rozrywki. Dobre po calym dniu w pracy.
[#16] Re: W co gracie ?

@Andrzej Drozd, post #10

Teraz mecze nastepnego klona Boulder Dasha - Diamond Caves II ?
[#17] Re: W co gracie ?

@Kiv_Master, post #16

Nie. Jak mi sie znudzi trollowanie. To zrobie krotki opis. Grafika jest na dobrym poziomie, choc w innym stylu niz w opisanym ostatnio Mega Boulder Dash - The Garden. Ehhh, te gry maja w sobie magie :)
[#18] Re: W co gracie ?

@Andrzej Drozd, post #17

A ja jakoś zawsze lubiłem Rockforda. :)



[#19] Re: W co gracie ?

@Andrzej Drozd, post #17

Tytuł, tytuł, tytuł! :P
[#20] Re: W co gracie ?

@Kokos, post #9

No co ,CnC 3 Rulez, a na deserek Supreme Commander i Company of Heroes ;)

Potem doskonały Exodusik na Amidze i kilka godzinek masakry Sectoidów i innych floaterków w UFO i człowiek już jest zadowolony ;)

[#21] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Na Amidze lubie grać w Arcade Pool przy piwku z kolegami czasem też pogrywam w SlamTilta.
Kiedyś grywałem dużo w SWOS i Dune2

Na PC to ostatnio gram tylko w Unreal Tournament i Dune 2000

[#22] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Najwięcej to chyba gram na komórce w pracy

[#23] Re: W co gracie ?

@Kokos, post #18

Fajny, ale komercyjny. Nie mam nic przeciwko, ale poki co, lubie popykac w Public Domainy :)
[#24] Re: W co gracie ?

@Kiv_Master, post #19

Oj, wtedy nie bedzie niespodzianki ;)
Gra na pewno jest na Aminecie. Napisz na priv, to podam ci link :P
[#25] Re: W co gracie ?

@SzaryWilk, post #1

Witam

Ja pykam w public domain gierki albo freeware ( ostatnio pykam w Poing ) albo testuje ( czyli gram ) moje slave'y do WHDLoad.

Pozdrawiam

[#26] Re: W co gracie ?

@asman, post #25

W Dune 2 - ponownie :)

Chyba zacznę sagę F. Herberta o Diunie czytać :)
[#27] Re: W co gracie ?

@PopoCop, post #11

właśnie przeszedłem obie części "Maxa Payne'a"

Niedawno była dwudziesta rocznica powstania
tego legendarnego tytułu.

[#28] Re: W co gracie ?

@aMifan, post #26

Chyba zacznę sagę F. Herberta o Diunie czytać :)


Tylko upewnij się, że nie w tłumaczeniu Łozińskiego (vel Jerzyński) tylko Marszała.
[#29] Re: W co gracie ?

@recedent, post #28

Trzeba odkopać Ps3 i The Last of Us skończyć, skoro serial przyjdzie się oglądać.
[#30] Re: W co gracie ?

@mmarcin2741, post #27



Taka gierka z dzieciństwa ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem