[#1] Hero quest 2-Legacy of Sorasil
witam.grałem kiedyś w ta grę i nie mogłem przejść chyba przed ostatniej planszy.dokładnie nie pamiętam ale była to plansza z teleportami, na których były literki(należało ułożyć jakieś imię chyba;)
poprosze o pomoc jak ktos wie cos na temat tej gry:)
[#2] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@kosak, post #1

Też kiedyś grałem, ale tak daleko jak ty nie zaszedłem :) Ach, ta muzyka. Do dzisiaj trzymam ten utwór z menu na hd :)

[#3] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@aMifan, post #2

pamiętam,że tam się przestawiało na muzyczke i na efekt bez .ten drugi tez był świetny.gierka rewelacyjna i nie wiem właśnie co było z tymi teleportami...myślę,że to mógłby być jakiś błąd związany może z dyskietką...ale to tylko spekulacje
[#4] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@kosak, post #3

Mam czesc opisu do tej gry z computer studio 2 wydanie specjalne 1995.
Jak komus bardzo zalezy moge przepisac tekst i przerysowac mape bo ksero raczej nie wyjdzie (slaba jakosc druku i tekst na kolorowym tle)
[#5] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@selur, post #4

to ja się pisze na przesyłkę.mail w profilu ;) żebyś nie wyzionął ducha przy tej pracy może skup się na ostatnich levelach(czy planszach).
jezeli masz w tym opisie jakieś nazwy leveli to podaj bedzie łatwiej i szybciej dojść do sedna sprawy
dzieki i pozdrawiam
[#6] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@selur, post #4

bardzo potrzebna mi jest pomoc w ostatniej misji z teleportami mozesz podeslac rozwiazanie ? planuje zrobic zreszta stronke o tej grze
alone_knight@poczta.fm

[#7] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@Alone_knight, post #6

Opis przejścia do gry Hero Quest 2 - Legacy of Sorasil znajdziesz w Wydaniu Specjalnym Computer Studio 01/95. Na stronie RetroReaders.pl można zapoznać się z numerami archiwalnymi gazet komputerowych - jest tam m.in. CS#01/95 WS. Żeby pobrać cokolwiek z tej strony będziesz musiał się najpierw zarejestrować. No i większość gazet jest w formacie djvu i pdf, przez co możesz mieć problem z otwarciem ich na Amidze. Na pececie format djvu można oglądać dzięki programowi DjVu Browser firmy Lizardtech.

Link do strony:
http://retroreaders.pl

[#8] Re: Hero quest 2-Legacy of Sorasil

@Alone_knight, post #6

Wszystko o tej grze na mojej stronie

http://www.legacy-of-sorasil.prv.pl/

Oczywiście strona nie jest jeszcze całkiem ukonczona ale juz wiele mozna sie dowiedziec. Zapraszam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem