[#31] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@madman15, post #29

Kaska przelana:) Jutro powinna byc na Twoim koncie.

[#32] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@madman15, post #29

Witam! Chciałbym się też przyłączyć do rejestracji.

[#33] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@osw75, post #32

Akcja została definitywnie zakończona. Klucze powinny w 2 dni dotrzeć do chętnych.
[#34] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@madman15, post #25

hdload mam zarejestrowny,moze jakies inne programy po nizszej cenie mozna zarejestrowac ?.
[#35] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@madman15, post #33

Właśnie otrzymałem klucz do WHDLoad. Wielkie dzięki za pomoc w rejestracji. :D
[#36] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@AmiArt, post #35

Ja takze! Dzieki Madman!:)

[#37] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Mat, post #36

jak będzie kiedyś taka akcja jeszcze to ja się pisze :)

[#38] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Skiba, post #37

Nie będzie.
Mogę pośredniczyć w normalnym zakupie, obecnie koszt to 75 zł.
[#39] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Skiba, post #37

Ja jakiś czas temu(w 2009) zebrałem grupę chyba 6 osób i udało się mi uzyskać upust, że koszt WHDLoad wyszedł jakieś 60zł.
Tak, że zbieraj chętnych a potem kontaktuj się z autorem programu i może Tobie uda się uzyskać jakiś upust przy kupnie większej ilości kopii programu.

[#40] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Tomski, post #39

O, fajnie wiedzieć, ja odkąd dostałem od autora info że już nie udzieli tańszych rejestracji - nie drążyłem tematu. I nie zamierzam :)
[#41] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@madman15, post #40

Jak Tomski załatwiał WHDLOAD, to też autor chyba twierdził, że to ostatnia zniżka.

[#42] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@rafgc, post #41

A tego to ja już nie pamiętam, czy coś pisał, że to ostatnia obniżka. Ale zaraz zerknę w e-maile jeśli je jeszcze mam.... Pobieżnie przejrzałem e-maile od Berta i nic nie pisał, że to ostatni raz zniżka. Jedyny wymóg jaki miał to minimum 5 ludków na rejestracje. Mnie się wtedy udało skrzyknąć 8 chopa. Tak, że nic nie stoi na przeszkodzie napisać do Berta i dopytać się o zniżkę na licencje dla kilku użytkowników.



Ostatnia modyfikacja: 23.10.2010 19:56:44
[#43] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Tomski, post #42

No to nie wiem, być może ktoś inny załatwiał wcześniej przez wepla i coś takiego było.

[#44] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@rafgc, post #43

Coś mi świta, że ktoś przed moją zbiórką pisał na PPA, że zniżek Bert nie chce udzielać do zbiorowych zakupów. Nie przejmując się tą informacją napisałem do niego i udzielił mi zniżki. Tak, że pisać można do Berta i prosić o zniżkę. Ładnie poprosić zawsze można:D.

[#45] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Tomski, post #44

Coś mi świta, że ktoś przed moją zbiórką pisał na PPA, że zniżek Bert nie chce udzielać do zbiorowych zakupów


no tak i to nawet w tym temacie :>

[#46] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Hellena, post #45

A jak zarejstrować po normalnej cenie ?

[#47] Re: WHDLoad - tańsza rejestracja

@Mleko, post #46

Kliknij

http://www.whdload.de/reg.html

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem