[#1] Soccer Kid AGA i WHDLoad
Dziś grałem w "Soccer Kida AGA" zainstalowanego przez WHDLoad (najnowsza wersja pliku Slave) i gra zawiesiła mi się po pokonaniu zawodnika sumo (końcowy boss w Japonii). Do Workbencha dało się wyjść, więc jest to raczej usterka gry/slave.
I tu moje pytanie, czy ktoś miał podobny problem? Może to było przypadkowe zdarzenie (pierwszy raz doszedłem do końca japońskiego etapu), ale może nie i ktoś już się z tym spotkał?

Gram na A1200 z 68030.

[#2] Re: Soccer Kid AGA i WHDLoad

@PopoCop, post #1

Prześlij info do WHDLoad team.

[#3] Re: Soccer Kid AGA i WHDLoad

@Minniat, post #2

Proponujesz rozwiązanie długoterminowe, a mnie zależy na trochę szybszym rozwiązaniu problemu (oczywiście jeśli ktoś się z nim wcześniej spotkał).

[#4] Re: Soccer Kid AGA i WHDLoad

@PopoCop, post #1

Mój brat ukończył Soccer Kida w wersji WHDLoad i nie przypomina sobie jakichś problemów.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem