[#1] Pomoc Przy Grze Pechowy Prezent
Witam Ponownie.. Mam Problem odnosnie Gry Pechowy prezent przeszedlem pierwszy poziom w Grze i jestem na leckji w-fu oddaje Nauczycielowi Usprawiedliwienie i niewiem co mam dalej robic w-fista JMowi ze bym poszedl do Szatni a szatni nie ma a moze jest tylko neiwiem Gdzie pomozcie bo gierka jest swietna

[#2] Re: Pomoc Przy Grze Pechowy Prezent

@janikjgora, post #1

Dobra udalo Sie Trzeba bylo poczekac na bosiku az Jordan Nie trafi do kosza i z nim pogadac. Ale teraz znowu problem mam wytrych mam juz dyskietke do amigi i szpilke jest godzina 9:44 i nieweim co dalej obszedlem wszystkie sale i nic tylko Lawka Tablica czasami umywalka niewiem co dalej

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem