[#1] Ufo:Enemy Unknown
Istnieje ktoś zdolny do rypnićcia muzyki z wersji AGA?
Albo może komuś sić już udało?

[#2] Re: Ufo:Enemy Unknown

@faguss, post #1

A nie lepiej rypnąć tracka z wersji CD32? Bo o ile dobrze pamiętam tam muzyka była jako oddzielna ścieżka na cd.

[#3] Re: Ufo:Enemy Unknown

@Marek Szyprowski, post #2

Dobry pomysł. Sprawdzć to.

----
Tymczasem na youtube, zauważyłem to:

"I'm desperately searching for the music, could you make a 10 min vid of just the geoscape and it's music??? please... you would make me very happy!"

I to:
http://pl.youtube.com/watch?v=JdDTW0IHup4&feature=related

[#4] Re: Ufo:Enemy Unknown

@faguss, post #1

Marne szanse. Zerknij na EAB

[#5] Re: Ufo:Enemy Unknown

@mailman, post #4

W wersji pc są ścieżki w formacie .midi, są legalne i dostępne powszechnie jak i cała gra.
[#6] Re: Ufo:Enemy Unknown

@aMifan, post #5

Kurczę, myślałem że to amigowe forum. Widocznie się myliłem...



Ostatnia modyfikacja: 02.02.2009 15:32:03
[#7] Re: Ufo:Enemy Unknown

@faguss, post #6

Czasami się zdarzają takie kwiatki, ale jakoś można z tym żyć ;)

[#8] Re: Ufo:Enemy Unknown

@Marek Szyprowski, post #2

Nie dowcipkujmy. Muzyka z PC/A500 jest koszmarna.
----
Ale do rzeczy. Z moich poszukiwań wynika że nic z tego:

http://ninjaw.ifrance.com/cd32/_ufocd32/index.html

[#9] Re: Ufo:Enemy Unknown

@faguss, post #8

Nie dowcipkujmy. Muzyka z PC/A500 jest koszmarna.

nie przesadzasz ???? ..odpal Protrackerka i napisz lepsza ..

[#10] Re: Ufo:Enemy Unknown

@HOŁDYS, post #9

Jak ktoś nie potrafi lepszej napisać, to automatycznie ma ja za dobrą uważać?

Nie potrafię grać na perkusji, więc automatycznie musi mi się podobać gra każdego perkusisty?



Ostatnia modyfikacja: 03.03.2009 14:16:30
[#11] Re: Ufo:Enemy Unknown

@GumBoy, post #10

jasne ze tak .. jesli krytykujesz ( o jakie to latwe)
siadz i pokaz ze zrobisz lepiej ..
a jak nie zamknij dziob :S

[#12] Re: Ufo:Enemy Unknown

@HOŁDYS, post #11

Co za bzdura. Znaczy się nie mogę powiedzieć, że film jest kiepski, jeśli nie potrafię nakręcić samemu lepszego?

[#13] Re: Ufo:Enemy Unknown

@GumBoy, post #12

Filmu nie nakręcisz Amigą za 50 zeta, a utwór na protrackerze zrobisz. Więc jakiekolwiek porównania są bez sensu.



Ostatnia modyfikacja: 03.03.2009 19:49:28
[#14] Re: Ufo:Enemy Unknown

@kjb, post #13

Nie wiedziałem, że sam fakt zrobienia czegoś na minimalistycznych narzędziach ma na mnie wymuszać opinię na temat moich własnych gustów.

Równie dobrze możesz mi powiedzieć, że jak gość zagra na źdźble trawy kawałek rockowy, to musi mi się to podobać "bo tak".



Ostatnia modyfikacja: 03.03.2009 20:30:31
[#15] Re: Ufo:Enemy Unknown

@GumBoy, post #14

I znowu brednioserial. A żeby nie było off-topicowo - to ja uważam akurat, że muzyka z wersji ECS jest DUŻO lepsza niż z wersji AGA. I bezskutecznie szukam informacji o tym, jak je podmienić, ale z tego co widzę, jest to cholernie trudne. Bo absolutnie nie wierzę, że niemożliwe.

[#16] Re: Ufo:Enemy Unknown

@OSH, post #15

Tak mi się coś przypomina, że muza do weresji aga była w med'ach. Głowy nie dam, ale miałem ją osobno i czasem słuchałem. Jeśli się więc nie mylę, to wystarczyło by odczytać w octamedzie i zapisać... chyba były jeszcze skompresowane jakimś egzotycznym formatem - coś z xpk??Nie pamiętam..
[#17] Re: Ufo:Enemy Unknown

@GumBoy, post #14

Równie dobrze możesz mi powiedzieć, że jak gość zagra na źdźble trawy kawałek rockowy, to musi mi się to podobać "bo tak".

dokladnie swietny przyklad :))))
dlatego mnie old school kreci C64/Amiga


uważam że muzyka z wersji ECS jest DUŻO lepsza niż z wersji AGA.

Dokladnie.. jest moze mniej sampli/mniej zajmuje ...ale klimat ma o niebo lepszy (nawet ten modek podczas tury ktorego nie ma wogole w AGA)

mnie dziwi fakt.. ze powstala wersja ECS po AGA !!! :)



Ostatnia modyfikacja: 04.03.2009 08:55:02
[#18] Re: Ufo:Enemy Unknown

@HOŁDYS, post #17

HOŁDYS napisał(a):

> Równie dobrze możesz mi powiedzieć, że jak gość zagra na
> źdźble trawy kawałek rockowy, to musi mi się to podobać "bo
> tak".

>
> dokladnie swietny przyklad :))))

Czyli przyznajesz się do doboru pokrętnych kryteriów celem określenia jakości sztuki. Poza tym zrozum, że komuś może się dany kawałek nie podobać bez względu na to, czy grał go Rubik ze stadem przyklaskiwaczy, czy Franek na grzebieniu.

I wcale nie muszę grać lepiej na grzebieniu od Franka, żeby mi się jego muzyka mogła nie podobać. O ile pamiętam, to nie podobają Ci się na przykład nowe gry, a jakoś nie mówię Ci napisz lepszą, albo nie krytykuj.

[#19] Re: Ufo:Enemy Unknown

@jokov, post #16

jokov napisał(a):

> Tak mi się coś przypomina, że muza do weresji aga była w
> med'ach. Głowy nie dam, ale miałem ją osobno i czasem
> słuchałem. Jeśli się więc nie mylę, to wystarczyło by odczytać
> w octamedzie i zapisać... chyba były jeszcze skompresowane
> jakimś egzotycznym formatem - coś z xpk??Nie pamiętam..

W życiu. Nie uwierzę, póki nie zobaczę. W żadnym wypadku to nie były MED-y, tylko jakiś chory format kompletnie niekompatybilny z niczym. Strawiłem chyba ze dwa lata na bezskutecznych poszukiwaniach co to za format.

[#20] Re: Ufo:Enemy Unknown

@jokov, post #16

Tak mi się coś przypomina, że muza do weresji aga była w med'ach.

Nie była. Zapraszam do postu numer 4.

Głowy nie dam, ale miałem ją osobno i czasem słuchałem.

Pewnie miałeś z wersji ECS. Tam są zwykłe Protrackery.

Jeśli się więc nie mylę, to wystarczyło by odczytać w octamedzie i zapisać... chyba były jeszcze skompresowane jakimś egzotycznym formatem - coś z xpk??Nie pamiętam..

Nie XPK, lecz ProPack (nagłówek RNC).

[#21] Re: Ufo:Enemy Unknown

@faguss, post #1

Podziwiam Ciebie kolego za ... pytanie.
Może Ty głodny jesteś? Może Tobie w jakiś inny sposób można pomóc, na przykład jak osiągnąć samodzielność w życiu? Nie obrażaj się na mnie, chcę pomóc, dojść do samodzielności.
Napisz w czym masz problem, masz legalną (czy może, nie legalną ) wersję gry?
Może zainteresujesz się jak "rypnąć" muzykę z gry, o której piszesz i podzielisz się swoimi doświadczeniami.
Polecam bardzo, czytanie tego co napisali wcześniej koledzy, oraz zachowanie szacunku do innych i do siebie samego.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.



Ostatnia modyfikacja: 06.03.2009 00:13:12



Ostatnia modyfikacja: 06.03.2009 00:15:23
[#22] Re: Ufo:Enemy Unknown

@plexa, post #21





Ostatnia modyfikacja: 06.03.2009 22:54:10
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem