[#1] Genetic Species - poziom 3
Jestem na trzecim poziomie (day 3) "Genetic Species", a dokładnie w części gdzie szuka się trzech kryształów. Znalazłem dwa kryształy, zwiedziłem wszystkie pomieszczenia, wytłukłem wrogów. Nie mogę znaleźć trzeciego kryształu. Zastanawia mnie jedno miejsce obok drzwi otwieranych fioletową kartą - jest to pomieszczenie ze szklanymi drzwiami z trzech stron - czy trzeba tam wejść? Jeśli tak, to jak? Obok tego pomieszczenia jest ukryte miejsce w ścianie (widać je na mapie), ale nie wiem jak się tam dostać.

[#2] Re: Genetic Species - poziom 3

@PopoCop, post #1

Jestem na razie na etapie drugim, w końcu udało mi się przejść przez te pompy, z początku nie kumałem dlaczego nie chce się otworzyć wyjście emergency, ale potem obczaiłem, że jedna pompa (w strefie już bez powietrza) ostała się cała. Zaniedługo dojdę do trzeciego więc jeżeli nikt mnie nie ubiegnie to pomogę :). Oczywiście mam nadzieję, że gramy bez żadnych cheatów :P. Proponuję - a nie wiem co jest w trzecim levelu - rąbać po wejściach czy szybach wentylacyjnych, gdzie widać przestrzeń za nimi i uważnie właśnie patrzeć na wszystkie detale. Widzę, że poziom tej gry do prostych nie należy, choć i tak łatwiejszy niż w AB3dII się zdaje.

[#3] Re: Genetic Species - poziom 3

@PopoCop, post #1

Zaczyna mnie ta gra denerwować powoli, chodzi mi o drugi poziom, drugie piętro. Dostałem się do tych tuneli na końcu, EXIT jest zablokowane na razie, z jakiejś komnaty co chwilę otwierają się drzwi i wielki robot zionie do mnie ogniem. Akurat to obszedłem, bo gdy stanę na rogu, mogę do niego strzelać zaś monstrum mnie nie dosięgnie. Ale co z tego, skoro mam za mało amunicji i za mało energii!! Dookoła horda, po prostu odechciewa się grać od nowa całego poziomu.

Chyba prędko do tego trzeciego etapu nie doczołgam się.

P.S. ok, przejszłem to monstrum wchodząc do jego kryjówki, wcześniej miałem kartę i ciężko mi było zdążyć zmienić ją na granaty..



Ostatnia modyfikacja: 03.02.2009 17:58:14
[#4] Re: Genetic Species - poziom 3

@BagoZonde, post #3

Rozwiązałem problem. Wątek można uznać za zamknięty.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem