[#1] Zbiory
Postanawiam powiększyć swoją kolekcję oryginalnych gier ,ale ,że o Amidze wiem bardzo mało ,więc jakbyście mogli wypisać mi gry warte uwagi(wielkie klasyki itp.), na razie posiadam Dune 2.
[#2] Re: Zbiory

@Dart_Mage2, post #1

Zobacz GamesTOP10 - gry z czolowki (no powiedzmy pierwsze 20) mozna uznac za klasyki.

[#3] Re: Zbiory

@Dart_Mage2, post #1

Legion, akurat sprzedaję :) Naprawdę dobra gra, jeden z najlepszych polskich tytułów według mnie (zaraz po Exodusie).
[#4] Re: Zbiory

@Dart_Mage2, post #1

Turrican 1 i 2 :) na ebayu były niedawno nowe, w folii - dwójkę już za 600 złotych można było dostać :P
[#5] Re: Zbiory

@Dart_Mage2, post #1

To troche jakby powiedziec "wiecie, zainteresowalem sie winami, i chcialbym skosztowac kilka najlepszych". Co jest dla kogo dobre to raczej subiektywne odczucie. Ja ze swojej strony polecam Jetstrike CD32.
Najlepiej bylo by odwiedzic HOL Amiga http://hol.abime.net/ , mozesz poczytac orginalne opisy, manuale, obejrzec skriny, poszukac, sortowac tytuly wg np gatunkow preferowanych.



Ostatnia modyfikacja: 13.02.2009 15:20:54



Ostatnia modyfikacja: 13.02.2009 15:25:00
[#6] Re: Zbiory

@madman15, post #3

Ile chesz za Legion albo ile dostales ?

[#7] Re: Zbiory

@Dart_Mage2, post #1

Fakt, że z punktu psychologicznego - a przynajmniej dla mnie - każda gra oryginalna wydaje się być bardziej atrakcyjna niż pirat. Mamy książeczkę, etc. Ja mam oryginalny Lure Of The Temptress czy Exodusa choćby i naprawdę gry te są o wiele bardziej przeze mnie "doceniane". Na c64 mam tego więcej ale szukam Slaine na dyskietce w oryginale (i taśma być też może).

Myślę, że nie to było celem autora tego tematu, jednakże może wypisalibyśmy, które z oryginalnych pudeł czy książeczek do gier są rewelacyjnie zrobione? Może to też naświetli autorowi sprawę w kwestii kupienia nie tylko dobrej gry ale i ciekawie wydanej gry. Dla kolekcjonera wszystko jest ważne :}.

Lure Of The Temptress jest wydane w sumie zwyczajnie, książeczka wprowadza nas w opis rewolucyjnego systemu Virtual Theatre, w rzeczywistości nic wielkiego w pudełku nie ma :}. Za to bardzo chciałbym wziąć w ręce Beneath A Steel Sky.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem