[#1] Exodus do rozdania praktycznie za free
Dzisiaj rozmawiałem z autorem Andrzejem Bugajnym. Obstało się nieco oryginalnych płyt tej gry bez instrukcji i pudełka. Są same płytki zapakowane w plastikowy tray. Autor odda je praktycznie za darmo. Wystarczy uiscic koszty wysyłki oraz traya (około 6 złotych)


Każdy chętny może bezpośrednio się zgłosić do Autora pisząc na mail astralmobile@go2.pl


Kto pierwszy ten lepszy.



Benedykt Dziubałtowski

[#2] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

jakie są minimalne wymagania tej gry?

[#3] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@newguru, post #2


http://www.aksonsoft.republika.pl/Akson/Exodus.html



Benedykt Dziubałtowski

[#4] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Super pomysl, pieniadze zadne.

[#5] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Koyot1222, post #4

dodatkowo pan Bugajny sprzedaje pełne Exodusy na allegro po 19 zł. Ja kupiłem i jestem zadowolony z pudełka :)



Ostatnia modyfikacja: 13.03.2009 17:29:25
[#6] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Gdy ta gra wyszła, nastćpnego dnia kupiłem oryginał na 90zł jak pamićtam. Wysłałem nawet kartć rejestracyjną i miałem wielką nadziejć że Husaria wyjdzie. Szkoda że to sić tak skończyło

No ale miło że autorzy mają taki gest!

[#7] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@pekdar, post #6

Ja kupiłem niedługo po wydaniu za 45 PLN. Na ile pamiętam, kartę też odesłałem.

[#8] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@rzookol, post #5

Sprzedawał, Azzorek kupił ostatnie pudełko kilka tygodni temu.
[#9] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Exodus zaliczyl klape, bo autor popelnil niewybaczalny blad...
ta gre trzeba bylo okroic do wersji AGA + 4mb ram, co zmniejszylo by atrakcyjnosc gry pod wzgledem graficzno muzycznym, ale zwiekszylo by pewnie sprzedaz 10 krotnie jak nie wiecej. Naprawde amigowcow z takim sprzetem, bylo mozna policzyc na palcach lewej reki drwala po wypadku wiec nie rozumiem jakimi przeslankami kierowali sie ludzie ktorzy robili "superprodukcje" dla amig. Amiga rzadzila sie dokladnie odwrotnymi prawami do PC i nikt tego nie byl w wstanie zmienic.
No ale coz.... jesli ktos myslal, ze zmusi amigowcow do wymiany sprzetu na lepszy, bo wyda gre z wysokimi wymaganiami, to musial doznac porazki.
Kazda porazka softu, nie wrozy dobrze na przyszle produkty... stad pewnie zarzucone prace nad nastepnymi grami.... szkoda.
[#10] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@selur, post #9

co ??

ja myśle zupełnie odwrotnie, bardzo żałuję, że exodus nie ma lepszej grafy tylko ten wszedobylski dithering, poza tym exodus wyszedł jak juz większość miala minimum 030 z fastem, wszystkie gry ktore wtedy wychodzily mialy takie wymagania



Ostatnia modyfikacja: 13.03.2009 20:48:58
[#11] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@selur, post #9

Tak, moze lepiej bylo robic jeszcze wieksze ciecia i zrobic wer ECS i 1MB zeby chulalo to na 500 tce :)
Moim zdaniem Exodus byl juz labedzim spiewem w czasie kiedy to na amige wyszlo jeszcze kilka ciekawych gier rzeczywiscie wykorzystujacych mozliwosci mojej karty turbo. Sukcesu wielkiego nie bylo bo reklamy produktu nie bylo nigdzie. Ja spotkalem sie z gra tylko na jednym z coverow ACS. Odpalilem na zasadzie ciekawostki bo nie przepadam za RTS, popodziwialem grafike, pocmokalem i tyle. Moze gdyby znalazl sie ktos kto by gre bardziej promowal to pewnie by sie sprzedala bo z tego co czytalem w recenzjach jest calkiem niezla, nawet dzis wybija sie troszke wsrod tego wszedzie rozzuconego crapu na PC.

[#12] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@selur, post #9

Troszkę masz rację, 1 tytuł nie zmusi usera do ziany konfigu; jednak gdyby utrzymać tendencję to kto wie?

Osobiście możliwość zagrania w Quaka, Freespace czy Earth2140 czy owego exodusa to był biodziec by 'ciułać' tę kaskę i w końcu móc zagrać w normalnych warunkach (czyt. odpowiednie FPS) na ami. Gra w owe girki na PC to już niestety 'nie to samo'.

[#13] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Właśnie dostałem od autora Exodusa





Benedykt Dziubałtowski

[#14] Re: Exodus do rozdania praktycznie za free

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

A może pogadałbyś autorem, umieściłoby się grę w Rodzynkach... :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem