[#1] Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?
Pytanie jak w temacie. Te gry MAJĄ odpowiedniki dla Amigi a oryginalnie zostały wydane na Commodore 64. Mnie się nie udało.

[#2] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #1

Witam,

Najpierw Bagitman.

Mnie też się nie udało, ale długo nie grałem. Przy okazji warto nadmienić, że Bagitman ( Bag It Man ) to próba przeniesienia gry arcade Bagman. Oczywiście w wersji arcade strażnicy znacznie lepiej ganiają bohatera i grafika jest troszke lepsza. I z tego co pamiętam to Bagman nie ma końca, po zebraniu wszystkich worków z kasą do "taczki" ( przynajmniej tak to ustrojstwo wygląda ) gra zaczynała się od początku tyle a liczba strażników wzrastała o jeden ( ta teoria nie jest do końca sprawdzona, gdyż ta sztuka udało mi się na emulatorze MAME tylko raz, a z 4 strażnikami to już nie dałem rady przejść ).


Jeśli chodzi o Frantic Freddie to tego dokładnie nie pamiętam, coś mi świta że przeszedłem ale teraz to mi się wydaje podejrzane ( pewnie jakieś fałszywe wspomnienia :) ).

Pozdrawiam

[#3] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@asman, post #2

Bagitman jest zdecydowanie za trudny. Bez strażników dałoby się to przejść znacznie łatwiej. Ogłuszenie strażnika poprzez zrzucenie worka, lub użycie toporka trwa kilka sekund. Do tego dochodzą wagoniki oraz ograniczający nasz czas. Czy jest jakiś trainer, który ułatwiłby rozgrywkę?

[#4] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #1

Nie ;/ Na komarku masakra była, fajna gra i trudna.
[#5] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #3

Oczywiście, że jest trainer, sam go zrobiłem ( na prośbę Boread Seal ). Mam na myśli wersję gry pod WHDLoad. Informacje znajdziesz tu http://www.whdload.de/games/Bagitman.html bądź w pliku Readme.txt. Tylko ja nie gram w gry z trainerem ( poza wyjątkiem gdy testuje trainer :) ).

[#6] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@asman, post #5

Fajnie, że napisałeś trainer. Widzę, że można mieć nieskończoną liczbę żyć lub nieskończony czas.

Chciałbym wspomnieć, że co do tej "gry bez końca", to jest nią bez wątpienia Prince of Persia, gra z wybitną animacją, ale po przejściu kilkudziesięciu plansz znudziła mi się, bo nie było widać zakończenia.

Z "Frantic Freddie" najbardziej zapadła mi w pamięć muzyka, która była zaczerpnięta z bodajże którejś tam symfonii Beethovena.



Ostatnia modyfikacja: 08.04.2009 13:09:41
[#7] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #6

Daj znać jakbyś na trainerze przeszedł grę. Chodzi mi o informacje czy gra się wywala czy jest jakiś koniec.

[#8] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@asman, post #7

Oj, bym musiał nieźle potrenować :) Nie udało mi się tej gry przejść, a próbowałem wiele razy. Trzeba mieć odpowiedni skill.

[#9] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #6

Prince of Persia nie ma końca dobre. Przeszedłem na Pececie i jest koniec.
[#10] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Dark_luke, post #9

A ile jest plansz?

[#11] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #10

Policz. Zreszto w PoP mialo sie 60 minut na gre, wiec nie mozna bylo grac w nieskonczonosc jak sugerujesz.
[#12] Re: Czy ktoś przeszedł Bagitmana lub Frantic Freddie?

@Minniat, post #6

to jest nią bez wątpienia Prince of Persia, gra z wybitną animacją, ale po przejściu kilkudziesięciu plansz znudziła mi się, bo nie było widać zakończenia

Człowieku co za głupoty wypisujesz!!! Chyba, że chodziło Ci o inny tytuł!!!
Przy okazji świetna GRA, rewelacyjna jest też 2ka na MACu np. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem