[#1] poszukuje gry
gra zaczynała sie w zamku chodziło sie takim kolesiem i jakimś kijem czy mieczem sie biło takich zielonych ludków z sufitu też kamienie leciały póxniej był jakiś koniec poziomu że katapulte taką dużą trzeba było zniszczyć poszukuje tej gry nie pamietam tytułu... pamietam też ze jakieś napoje były zielony niebieski i czerwony byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł w poszukiwaniach oczywiscie gra platformowa :) pozdrawiam !
[#2] Re: poszukuje gry

@karmazyn, post #1

Yo! Joe!?

[#3] Re: poszukuje gry

@karmazyn, post #1

moze chodzi o Death Trap.... http://hol.abime.net/294
[#4] Re: poszukuje gry

@Irek´72, post #3

DOKŁADNIE TO JEST TA GRA TAK DŁUGO JEJ SZUKAŁEM !!! DZIEKI SERDECZNE 1! 0,7 ZOŁĄDKOWEJ DLA CIEBIE !!! POZDRAWIAM!!
[#5] Re: poszukuje gry

@karmazyn, post #4

o jednym jeszcze zapomniałem. Czy ktoś zna cheaty do tej gry? Pamiętam ze czasami jak tą gre odpalałem na amidze bohater był niesmiertelny jak to zrobic? A to mi sie zdażylo ze 2 razy a gra jest raczej trudna... Pomocy!
[#6] Re: poszukuje gry

@karmazyn, post #5

Przejrzałem swoją kolekcję cheatów (AmiCheats, CheatCodes, CheatCollection, SweetCheater, SmallCheats), niestety nie znalazłem żadnych ułatwień dla Death Trap.

[#7] Re: poszukuje gry

@APC74, post #6

czyli pewnie jakiś trainer...

[#8] Re: poszukuje gry

@karmazyn, post #5

karmazyn napisał(a):

> o jednym jeszcze zapomniałem. Czy ktoś zna cheaty do tej gry?
> Pamiętam ze czasami jak tą gre odpalałem na amidze bohater był
> niesmiertelny jak to zrobic? A to mi sie zdażylo ze 2 razy a
> gra jest raczej trudna... Pomocy!

Jezeli dobrze pamietam to na stronie whdload istnieje od niedawna installer do tej gry + niesmiertelnosc itp.... ;)
http://www.whdload.de/games/DeathTrap.lha



Ostatnia modyfikacja: 16.04.2009 08:37:25
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem