[#1] AlienBreed3DII - RTG patch
Od dwóch dni próbuję bezskutecznie odpalić AB3DII pod BVisionPPC i BPPC z RTG. Podmieniłem plik TKG, ale po wyborze Ahi i rozdzielczości CGX wyrzuca mnie do WB. Szuka pliku jakiegoś pliku wad. Mam zainstalowaną wersję 4MB ze strony Dream17.

Czy może ma ktoś spaczowaną elegancko wersję pod RTG i mógłby mi podrzucić. Czy jest sens odpalania AB3DII pod BVPPC i 040?
W instrukcji jest napisane że pod Cyberstormem 060 i CyberVision3D gra osiąga 24-26fpsów. CyberVision 3D to dosyć wolna karta i działa w Zorro II.
Dlatego liczę że może pod BVPPC będzie trochę szybciej.

Ewentualnie myślałem żeby spróbować uruchomić AB3DII pod Mosem 1.4.5. JIT jest genialny.

[#2] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Sir_Lucas, post #1

Już mam, znalazła się dobra dusza która mi podrzuciła działającą wersję thx Drako OK

[#3] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Sir_Lucas, post #2

Tak z ciekawości. Orientuje się ktoś czy AB3DII działa jakimś cudem na Pegasosie z MOSem 2.2?



Ostatnia modyfikacja: 15.04.2009 22:20:28
[#4] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@MDW, post #3

Działa bo sprawdzałem przed wyslaniem plikow do Sir_Lucasa :)

[#5] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@MDW, post #3

Działa ale szału nie ma :(

[#6] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@MDW, post #3

Działa ale coś się wiesza szybko, przynajmniej u mnie.
[#7] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Sir_Lucas, post #1

Chodzi mucho szybko na bwizji - polecam
[#8] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Drako^lM, post #4

U mnie po zapytaniu o tryb audio wywala że nie znajduje wymaganej rozdzielczości (w systemie mam ustawioną rozdzielczość 320x200).. Snoop nic nie pokazuje.

[#9] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@pampers, post #8

Sprawdź maila. Podesłałem Ci wersję od Drako.
Enjoy OK

[#10] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Sir_Lucas, post #9

Thx, dzisiaj wieczorkiem jak wrócę z pracy obadam :)



Ostatnia modyfikacja: 17.04.2009 14:04:11
[#11] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Sir_Lucas, post #9

No i jednak lipa. Wprawdzie uruchamia się ale z obrazu mam tylko diamencik wyboru opcji lub trochę krzaków. rtgmaster.library mam mosową wersję 42.1 ..

[#12] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@pampers, post #11

To w wyborze trybu wyswietlania wybierz mniejszą rozdziałkę. Ja obydwa requestery zatwierdzam na 320x240 8 bit, potem jak pojawia się krzaki bądź obracający się znaczek do walę enter, czekam trochę i już się gra. Na ekranie z krzakami jak wdusisz strzałkę do góry na klawiaturze to jest wyjscie z gry. Szkoda że menu jest nieodczytywalne, ale gra działa



Ostatnia modyfikacja: 17.04.2009 23:34:53
[#13] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Arbuz, post #12

Wyczytałem w readme rtglibrary że aby zobaczyć menu należy wejść w 4 menu od góry i wtedy staje się jasność. Niestety u mnie na monitorze nie da się ustawić trybu 320x200. Próbowałem grę w 640x480 ale oprócz tego że grafa pojawia się na skrawku ekranu to jeszcze bezczelnie się wiesza. No nic, chyba zostaje winuae.

[#14] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@pampers, post #13

Musisz pogrzebać w screenmode przy trybie 320x240. Ja mam wybieranie linii ustawione na 2 razy. Zresztą pokombinuj sam masz inny monito. Masz przycisk test to nie powinno ci się nic zwalić.

[#15] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@Arbuz, post #14

Sęk w tym że mój monit nie pociągnie takiej rozdziałki.

[#16] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@pampers, post #15

E coś malo kombinowałeś. Na pewno to ci nie wyświetli 320x240 w powyżej 60Hz a dokładnie powinieneś mieć taki tryb ustawiony w CGX 320x240 (60Hz, 31.25kHz). Mogę się mylić oczywiście ale wiem że na LG L204WT (ma podobne parametry) da radę to zrobić tylko trzeba dobrze poustawiać CGX-a. Fakt obraz nie jest idealny ale działa i wystarczy do AB3DII

[#17] Re: AlienBreed3DII - RTG patch

@pampers, post #15

Sprawdziłem jeszcze raz, jednak łapie. Niestety zawęża obraz, nawet gdy rozdzielczość (320x200) ma proporcje 16:10. Pozostaje rozciąganie obrazu przez opcje "wide" monitora. Preset -> http://korni.ovh.org/temp/SyncMaster

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem