[#1] DNA The Variety Of Life
Witam. Czy komuś udało się ukończyć tą grę? Czy znacie jakieś cenne rady co do próbek DNA, które bardziej pasują do robota, a które do człowieka?

Mam spore trudności by ją ukończyć. Jak na razie to tylko w 25% udało mi się tego dokonać :/ później zaczynają się takie plansze, że absolutnie nie mam pojęcia jak sobie z wrogimi jednostkami poradzić.

[#2] Re: DNA The Variety Of Life

@sordan, post #1

Ja swego czasu zawziąłem sie na tę grę i nawet udało mi się sporo ja przejsc ale nie skończyć. ok 90 %

Żeby było łatwiej to grałem pod winuae i robiłem save state przed każdym wyborem levelu i jak nie szło to load i aż do skutku.
Mam jeszcze cały czas tego save`a ,ale gra dosc cięzka pod koniec.
Najgorsze że nie ma żadnych cheatów.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem