[#1] WookieSoft gry i źródła - szukam osoby z Warszawy z Amigą
Witam,

Nie wiem czy to jest odpowiedni dział ale w sumie chodzi o gry na ami.

Rozmawiałem z autorem American Poker, Last Soldier i Lost In Mine w sprawie udostępnienia oryginalnych gier i źródeł. Problem w tym, że autor nie posiada amigi. Po krótkiej wymianie mejlowej doszliśmy, że ktoś mógłby z amigą ( np 1200 ), zajść do niego i przekopiować na ami a potem na pc.

Poszukuję osoby z Warszawy, która by mogła zająć się tą sprawą. Potrzebny jest ktoś kto ma amigę 1200 i odwagę by zajść do autora i przegrać oryginały i źródła na ami a potem to przenieść na pc ( no i trzeba by to umieścić gdzies - na przykład na ppa - jeśli to oczywiście możliwe ).

Wszelkie uwagi mile widziane.

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 28.04.2009 12:43:06
[#2] Re: WookieSoft gry i źródła - szukam osoby z Warszawy z Amigą

@asman, post #1

Jestem w Wawie, ale mam A600 ale bez problemu kontaktuje się z moim pc przez kabel nullmodem. Pytanie: w jakiej postaci autor posiada te gry
[#3] Re: WookieSoft gry i źródła - szukam osoby z Warszawy z Amigą

@QkiZ, post #2

Witam,

Z nieba mi spadłeś :). Może być A600. Autor ma gry na dyskietkach. Trzeba by zrobić obrazy dysków autora ( adfy w zupełności wystarczą ) i przerzucić je na pc. Jeśli jesteś zaintersowany to pisz do mnie na priva.

Pozdrawiam

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem