[#1] Gier - poszukuję również
Witam poszukuję grynazwy:

1. Latałeś jakimś insektem czy tam pszczółką i rozwalałeś różne rzeczy. Z tego co pamiętam to 1 lokacja był to jakiś staw a bossem do tego szczur, który strzelał z flaków

2. Gra to tacy spadochroniarze - więcej nie wiem bo pamiętam że nigdy nie wiedziałem co dalej zrobić. Było ich 4 i skakali z budynku :D wszystko co pamiętam.

3. Pinball w którym jak straciłeś kulę rżał kuń :)

4. Gra to jeździłeś jakimś jeppem po dzungli. Gra ala 3d

z góry dzięks :)
[#2] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #1

1. Apidya?
2, 3, 4. nie mam pojęcia :P
[#3] Re: Gier - poszukuję również

@snajper, post #2

Ta apiday Bset giera na amige :D
[#4] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #1

2. Base Jumpers

[#5] Re: Gier - poszukuję również

@Logan, post #4

A jak może mi ktoś dać liki do zassania romów bo na razie 2 zassałem i nie działają :( errory przy wypakowywaniu... emulator mam :P
[#6] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #5

no to ladnie... piractwo na ppa ahahha

[#7] Re: Gier - poszukuję również

@PrzemasIII, post #6

piractwo? te gry chyba juz straciły licencje wiec sa darmowe? x: nie wiem tak podejrzewałem jeśli nie to wytłumaczcie mi na jakiej zasadzie to działa :)
[#8] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #7

ahahahahah co to znaczy stracily juz licencje ?? ludzie trzymajcie mnie bo klawiature pogryze! Niech ktos inny uswiadomi bo ja juz sil nie mam ...



Ostatnia modyfikacja: 15.05.2009 19:52:43
[#9] Re: Gier - poszukuję również

@PrzemasIII, post #8

to że nie wszyscy są tacy inteligentni jak ty to nie znaczy że masz prawo w taki sposób reagować :) kultury trochę... nie znam się na tym i chciałbym się dowiedzieć czy niewiedza jest powodem do takiego traktowania?
[#10] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #1

1. Zdecydowanie Apidya
2. Incredible Crash Dummies?
3. Coś jak "Iiiiihaaaaaa!"? W Pinball Dreams był taki motyw
4. Widok niby to zza szyby pojazdu, ale generalnie to gra jechała sama a gracz tylko myszką celował i strzelał? Coś jak w Line Of Fire?

[#11] Re: Gier - poszukuję również

@Shoonay, post #10

4 to zdecydowanie nie to to był motyw bardziej w stronę Indiana Joans :) wiem że nigdy nie mogłem przejechać jakiegoś tam mostu :P
[#12] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #9

Zachęcam do lektury FAQ oraz skorzystanie z wyszukiwarki forum.

Po ostatniej debacie poświęconej temu "jakże interesującemu tematowi", ciągnięcie tematu przez kogokolwiek będzie skutkować weekendowym odpoczynkiem.

[#13] Re: Gier - poszukuję również

@Razor, post #1

1,2,3 - już napisali inni

4 - może "Maya"? Tam masz motyw, że pomiędzy lokacjami jeździsz Jeepem.
http://hol.abime.net/2427

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem