[#1] Poszukuję (chorej) gry:)
Witam!

Nigdzie na necie nie mogę znaleźć choćby samej informacji o grze, która na mojej A1200 nosiła imię Berra (był też chyba dopisek "Du Dog" or smthng). Gra zaczynała się od zarżnięcia piłą łańcuchową ciężarnej, rodzącej kobiety. Zabierało się noworodka, po wyjściu z domu należało zastrzelić Murzyna, zgwałcić jakiegoś królika rzucającego kamieniami, itp. Jeśli ktoś w to grał to na pewno skojarzy tą grę. Może występuje pod innym tytułem, nie wiem. W każdym razie byłbym wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam!
[#2] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@remas_lex, post #1

No, gra jest ohydna i nic dziwnego ze nie ma jej na sieci (nie szukalem). W ogole to w piekle sie bedziesz smazyl, ale zapraszam na priv ogień piekielny
[#3] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@remas_lex, post #1

troche dziwne ze nie mozesz znalezc tej "gry".
wystarczyly 2 slowa kluczowe i google podalo je jako czwarty link
[#4] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Norbert, post #3

Wcześniej wchodziłem na 4 link, ale linki do gry wydawały się martwe (nie miałem pozwolenia). Sprawdziłem jeszcze raz, tym razem "Zapisz element docelowy jako" i jednak się ściągnęło... Mój błąd, sorry za problem. Dzięki za pomoc i chęci panowie:).
[#5] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@remas_lex, post #4

Co to za gra? Bo ciekaw jestem
[#6] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@BULI, post #5

Chora! Jak chcesz ją dostać to do Andrzeja Drozda, albo wpisz w google "berra amiga" i w 4 linku ją znajdziesz. Jest chyba w jakimś skandynawskim języku, ale da radę się rozeznać.
[#7] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@remas_lex, post #6

remas_lex napisał(a):

> Jest chyba w jakimś skandynawskim języku, ale da radę się rozeznać.

Pewnie w norweskim. Stolica światowa black metalu jakby nie patrzeć, więc klimaty by się zgadzały.

[#8] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@GumBoy, post #7

Ta gra jest akurat dunska.

[#9] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@remas_lex, post #1

O.o Poróbcie jakieś screeny, bo nie mam sumiena zarzynać cieżarnej xP

[#10] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Lorak, post #8

Szwedzka ;)



Ostatnia modyfikacja: 26.05.2009 18:12:50
[#11] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@GumBoy, post #7

black metalu

Nie zapominaj o calosci Skandynawi i dobrych Elfach, oraz pozniejszoirlandzkich fajnych klimatach. Nie wszystko co swieci sie zlotem jest pirytem, ale jest takze pozytywna ciszą :) :P
[#12] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Andrzej Drozd, post #11

Ale o czym Ty do mnie i po co?

[#13] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Katiria, post #9

Proszę dajcie screena :)

nieważne, już grałem... nic ciekawego..



Ostatnia modyfikacja: 26.05.2009 23:24:20
[#14] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Katiria, post #9

[#15] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@Shoonay, post #14

O lol, spodziewałam się wszystkiego, ale nie tego

[#16] Re: Poszukuję (chorej) gry:)

@GumBoy, post #12

Gumkowi trzeba jaśniej.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem