[#1] Zestaw gier wHDLoad do CD32
Witam. Zwracam sie z prosba o podpowiedz, co do gier, ktore warto by sciagnac i odpalic pod CD32. Dysk ma pojemnosc 80 mb, wiec prosilbym o gry, ktore po rozpakowaniu beda zajmowac mniej niz ww wartosc.

pozdrawiam
[#2] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@AiRyahXa0S, post #1

Poszperaj sobie tu:
http://www.amigafuture.de/downloads.php?cat=14
Wprawdzie są podane rozmiary archiwów, ale powinieneś sobie poradzić. Żeby ściągnąć tytuły, trzeba założyć konto.

na www.dream17.co.uk wszystkie dostępne obrazy gier mają więcej niż 80MB.

Ale tak w ogóle - jak niby chcesz uruchamiać te gry z dysku? I dlaczego? Napęd optyczny Ci nie działa?

EDIT: OK. Zajarzyłem... Lepiej późno, niż wcale. :P

Zajrzyj jeszcze tu (szukaj gier z WHDLoad w opisie).
http://www.amigafuture.de/downloads.php?cat=6



Ostatnia modyfikacja: 04.06.2009 23:52:54
[#3] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@APC74, post #2

A ja nie jarze. O co biega z tym dyskiem 80 mega ??



Ostatnia modyfikacja: 05.06.2009 00:06:02
[#4] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@Adrian Horn, post #3

AiRyahXa0S ma CD32 + SXa lub ProModule z dyskiem 80MB (słownie: osiemdziesiąt megabajtów - w poprzednim tysiącleciu produkowano dyski o takich zawrotnych rozmiarach, sam miałem 40MB w okolicach 1992 roku ;)) i chciałby poużywać tego CD32 jak zwykłej Amigi 1200, i poodpalać gierki z tego przepastnego twardziela za pomocą pakietu WHDLoad. :D



Ostatnia modyfikacja: 05.06.2009 00:11:49
[#5] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@Adrian Horn, post #3

a co tu jarzyc ? koles ma malutkiego ....

[#6] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@APC74, post #4

i poodpalać gierki z tego przepastnego twardziela za pomocą pakietu WHDLoad. szeroki uśmiech

Dokladnie tak. A ten szeroki usmiech co takiego sugeruje? ;>
[#7] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@APC74, post #4

i poodpalać gierki z tego przepastnego twardziela za pomocą pakietu WHDLoad. szeroki uśmiech

Dokladnie tak. A ten szeroki usmiech co takiego sugeruje? ;>
[#8] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@APC74, post #4

i poodpalać gierki z tego przepastnego twardziela za pomocą pakietu WHDLoad. szeroki uśmiech

Dokladnie tak. A ten szeroki usmiech co takiego sugeruje? ;>
[#9] Re: Zestaw gier wHDLoad do CD32

@AiRyahXa0S, post #6

Ten uśmiech to na myśl o moim 40MB "potworze" ze stajni Seagate. :D Monster miał rozmiary zbliżone do nagrywarki DVD (szczególnie grubość, czy jak kto woli wysokość) i chodził jak grabiarka - gdy głowice zaczynały pracować to dysk przesuwał się po stole, a gdy dysk czymś przycisnąłem do stołu to stół przesuwał się po podłodze. :D Sąsiad, mieszkający w domu oddalonym o kilkadziesiąt metrów od mojego, wiedział dokładnie kiedy robię defragmentację. rotfl
Żeby wytłumić drgania (i zabezpieczyć dysk lub inne rzeczy znajdujące się na stole przed upadkiem z tego stołu) musiałem użyć kilku warstw gąbki o różnej gęstości/twardości, 2 różnych podkładek bąbelkowych (takie coś, jak w kopertach bąbelkowych/powietrznych) i jeszcze starej podkładki pod mysz złożonej na pół. Dopiero wtedy mogłem spokojnie wyjść z pokoju bez obawy, że dysk, Amiga, monitor itd. nie spadnie mi ze stołu.
Dysk twardy miał do swojej dyspozycji oddzielny, 150-cio watowy zasilacz od PC. Gdy do tego zasilacza podpiąłem dodatkowo swój pierwszy (dosyć prądożerny) CD-ROM - dysk przestał się uruchamiać, bo brakło mu prądu, żeby wystartować musiałem resetować Ami i dopiero wtedy ruszał.
No i te kosmiczne transfery - jak chłopak się sprężył to wyciskał nawet 150 kB/s :D Żeby przyśpieszyć pracę dysku opłacało się wszystko pakować - programy, fonty i biblioteki za pomocą Implodera a dane programikiem z CrunchManii, który pakował i rozpakowywał dane w locie (niestety nie pamiętam jego nazwy).
Aaaale oprócz tych wad miał jeszcze 2 zalety:
1. Był. ;)
2. Działa do dziś i choć od dawna może brać ślub bez pytania rodziców o zgodę to nadal nie ma ani jednego badsektora.

No i coś takiego wyobraziłem sobie wewnątrz Twojej Ami CD32...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem