[#1] Napalm - dziwna rzecz
Dziś przeszedłem w "Napalmie" misję nr 5 (grając ludźmi). Pojawił się ekran ze statystykami, potem było wczytywanie danych z CD i zamiast nowej misji pojawił się ekran z symbolem robotów w tle i komunikat:
CLIENT
Network: looking for enemies
Attempting to synchronize communication.

Potem już nie dzieje się nic.

O co tu chodzi? Włącza się jakieś połączenie sieciowe do multiplayera? Nie gram z innymi po sieci.

Poradźcie co robić albo poratujcie plikiem Save z samego początku misji 6 (ludzie).

P.S. "Napalma" mam w wersji 1.4

[#2] Re: Napalm - dziwna rzecz

@PopoCop, post #1

Ewidentnie włącza się multipayer (a raczej dwuplayer).

[#3] Re: Napalm - dziwna rzecz

@PopoCop, post #1

[#4] Re: Napalm - dziwna rzecz

@APC74, post #3

Chyba te ;)

[#5] Re: Napalm - dziwna rzecz

@APC74, post #3

te co podajesz na pewno nie :) Chyba, że chcesz w zawoalowany sposób dać PopoCopowi znać, żeby olał Napalm i zagrał w Exodusa :)
[#6] Re: Napalm - dziwna rzecz

@APC74, post #3

Nie mogą, bo to save'y do Exodusa :) Ale rozumiem, że to drobna pomyłka, bo save'y do Napalmu też na PPA są. Już z nich zresztą skorzystałem przed chwilą i na szczęście będę mógł pograć w misji 6.
Zastanawia mnie jednak ten błąd w grze, który opisałem w pierwszym poście. Może to update do wersji 1.4 tak miesza?

[#7] Re: Napalm - dziwna rzecz

@PopoCop, post #6

Sorki.
To jak z Bolesławem Prusem. Ty piszesz Napalm a ja czytam Exodus. ;)

[#8] Re: Napalm - dziwna rzecz

@PopoCop, post #6

Może to update do wersji 1.4 tak miesza?

Mozliwe. Ja nic nie uptade`owalem. Przeszedlem Napalma ludzmi i zadnego podobnego problemu nie odnotowalem.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem