[#1] Adescent 060 Warp 3D
Witam! Czy ktoś z tu obecnyh używa tego portu : http://m68k.aminet.net/game/shoot/ADescent060W3D.lha ?? Wszystkie inne rzeczy na w3D mi chodzą, ale jak uruchamiam ten port descenta i wybieram tryby graficzne , to obojętnie co wybiorę zawsze mam cannot create graphic context : bitmap mode not supported... niezależnie czy uruchamiam z jakimis parametrami czy bez

no i tak jak pisalem, dziala mi juz GLQuake, Freespace, Payback ...

[#2] Re: Adescent 060 Warp 3D

@twardy, post #1

Na Voodoo nigdy nie odpalilem.Port napisany pod Cgx w trybie 15bit(testowalem kiedys na BvizionPPC)

[#3] Re: Adescent 060 Warp 3D

@twardy, post #1

Ja uzywam ADescenta w wersji 0.9, nie wiem dokladnie czy to wersja pod 060, ale probowalem ich kilka z czego tylko ta jedna dziala w miare dobrze choc ma kilka niedociagniec.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem