[#1] Test Drive 2 data disks
Witam!

Mam problem z Amiga forever i TD2. W jaki sposób mam załadowac do gry samochody i trasy z dyskietek skoro używam konfiguracji Amigi 500 i nie ma dysku twardego?
[#2] Re: Test Drive 2 data disks

@TrueBlue, post #1

Z tego co pamiętam to w grze jest menu, gdzie wpisuje się symbol napędu (np. df0) w którym masz dyskietkę z data dyskiem.

[#3] Re: Test Drive 2 data disks

@PopoCop, post #2

Być może, o tym nie pomyślałem pomysł
[#4] Re: Test Drive 2 data disks

@PopoCop, post #2

Czy ta metoda aby na pewno jest poprawna? Próbuje i nic, pojawia się tylko komunikat aby włożyc dyskietkę
[#5] Re: Test Drive 2 data disks

@TrueBlue, post #4

A wkładasz dyskietkę do napędu, którego symbol wpisałeś w grze?

[#6] Re: Test Drive 2 data disks

@PopoCop, post #5

Tak, oczywiście.
[#7] Re: Test Drive 2 data disks

@TrueBlue, post #4

Sam kiedyś ładowałem nowe samochody z dyskietki na A500 i nie było problemów. Może to tylko jakiś zbiór dodatków a nie prawidłowy data dysk, może musi być specjalnie zrobiony.
[#8] Re: Test Drive 2 data disks

@SPECT, post #7

Niekoniecznie. Niektóre źle scrackowane wersje gry po prostu nie potrafiły wczytywać "data disków". Wiem, bo sam taką wersję kiedyś miałem (GumBoy nie bij! ;) ). Na oryginale działa to bez problemów.

[#9] Re: Test Drive 2 data disks

@TrueBlue, post #6

Spróbuj może wpisać symbol napędu z dwukropkiem na końcu np. df0:

[#10] Re: Test Drive 2 data disks

@PopoCop, post #9

Mam!!! Musiałem tylko pomęczyc sie trochę z komunikatami. Swoją drogą trochę dużo podmieniania tych dyskietek. Temat do zamknięcia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem