[#1] poszukuję gry Dyrek
Witam serdecznie,

Poszukuję gry Dyrek firmy Strange Software Prohibited wydanej około 1996 roku - recenzowana była w 53 (chyba) numerze Top Secret - w grze wcielało się w dyrektora szkoły. Byłbym z góry wdzięczny za wszelkie informacje na temat tej gry oraz gdzie można ją dostać.
[#2] Re: poszukuję gry Dyrek

@Michal1200, post #1

Haha, ha, ha...
Obawiam się że to był żart, (OIDP) to TS zorganizował wśród czytelników konkurs na najlepszą recenzję nieistniejącej gry.

---=== WYEDYTOWANO ===---
To je ono
Swoją drogą, dobrą masz pamieć - tak, to był 53 numer.



Ostatnia modyfikacja: 26.06.2009 12:37:46
[#3] Re: poszukuję gry Dyrek

@Shoonay, post #2

Trochę mi ciężko uwierzyć po tylu latach, że ta gra to fake - znalazłem jeszcze coś takiego:

http://wt.exotica.org.uk/polish.html

http://obligement.free.fr/articles/listejeuxamigad.php

Pomysł na grę jest genialny - ciekaw jestem, że nikt na to nie wpadł.
[#4] Re: poszukuję gry Dyrek

@Michal1200, post #3

Zapytam autora tej recenzji ;D



Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: poszukuję gry Dyrek

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Voyager nie był autorem tej recki jeno podpisał się pod nią żeby wszystko wyglądało jak zwykle.

Oto ogłoszenie konkursu w numerze 50 TS

Zdaje się że w którymś kolejnym TS (po recce "Dyrka"), było nawet wyjaśnienie że to fake, tylko jakoś teraz znaleźć tego nie umiem.
Zresztą moja kolekcja kończy się na 54 numerze.



Ostatnia modyfikacja: 27.06.2009 12:49:17
[#6] Re: poszukuję gry Dyrek

@Michal1200, post #3

Na pocieszenie - po latach pojawiła się niskobudżetowa gra pod Windows, oparta na identycznym pomyśle - School Tycoon. Nienajgorsza ponoć.
[#7] Re: poszukuję gry Dyrek

@Shoonay, post #5

Zgadza sie, to byl fake. Recenzja z jakiegos konkursu. Ale Dyrek trafil m.in. do bazy niedokonczonych gier na Amige :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem