Wątek zamknięty
[#1] ZDRAJCA, SANTA MONICA FC
Witajcie,
Kiedy byłem młodszy (miałem bodajże 10 lat) tak się złożyło, że ja dostałem Playstation a mój kolega z podstawówki Amigę.
Chociaż były to sprzęty z dwóch różnych generacji, to jednak zamiast u siebie w domu wolałem przychodzić do tego właśnie kumpla i pogrywać na amidze.
Chociaż miała sporo gier w swojej kolekcji to jednak właśnie te dwie wymienione w tytule przypominają mi jakie to były piękne, beztroskie czasy...

Teraz jestem 2 razy starszy, ale dzięki emulatorom mogę powracać do tamtych chwil. Niestety, problem polega na tym, że akurat ani "zdrajcy", ani "Santa Moniki" nie mogę odnaleźć w necie...

W związku z tym kieruję do Was ogromną prośbę o pomoc. Być może ktoś z Was posiada jakieś linki lub torrenty, a może mógłby to wrzucić do sieci.

Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Serdecznie pozdrawiam

[#2] Re: ZDRAJCA, SANTA MONICA FC

@dejwid87, post #1

Zdrajca jest ciągle chriniony przez prawa autorskie. Gra znajduje się na MACD 4 który można trafić na aledrogo. O Santa Monica nic nie wiem. Na przyszłość nie pytaj na tym forum o linki do gier, a tym bardziej do torrentów. Amigowcy bardzo tego nie lubią.

[#3] Re: ZDRAJCA, SANTA MONICA FC

@Red_Bullet, post #2

Santa Monica FC można znaleźć do pobrania ze strony http://obligement.free.fr/telechargements.php

Użyłem Google.

[#4] Re: ZDRAJCA, SANTA MONICA FC

@Red_Bullet, post #2

Red_Bullet napisał(a):

> Amigowcy bardzo tego nie lubią.

Nie amigowcy, tylko ludzie przewrażliwieni na punkcie chronienia praw autorskich.

[#5] Re: ZDRAJCA, SANTA MONICA FC

@OSH, post #4

To nie ludzie to prawo mamy jakie mamy. A że jest to trzeba go respektować.



Benedykt Dziubałtowski

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem