[#1] Coś jak GoldenAxe
Zna ktoś tytuły gierek podobnych do GoldenAxe, Franko?
Idziesz do przodu i lejesz (bez karabinów itd.) przeciwników. Była kiedyś taka gra na automatach podobna do Franko tylko że było 3 zabijaków do wyboru nie pamiętam tytułu. Na Amidze też chyba była.

[#2] Re: Coś jak GoldenAxe

@Meka, post #1

Double Dragon, Streets of Rage...
Nie pamiętam która miały swoje konwersje na Ami, ale dla Segi Genesis sporo tego. Choćby kontynuacje Golden Axów.

[#3] Re: Coś jak GoldenAxe

@Meka, post #1

Doman, Street Hassle, Motorhead, Double Dragon, Strangers... to tak z pamięci.

[#4] Re: Coś jak GoldenAxe

@recedent, post #3

Poza wszystkim co powyzej - Final Fight.

[#5] Re: Coś jak GoldenAxe

@Logan, post #4

Ivanhoe http://hol.abime.net/2682

[#6] Re: Coś jak GoldenAxe

@Meka, post #1

Final Fight, zapewne

http://hol.abime.net/540

Swoją drogą, na automaty (MAME) jest sporo takich gier, a niestety wersja na Amigę jest znacznie okrojona w stosunku do automatu.

[#7] Re: Coś jak GoldenAxe

@Meka, post #1

Z trzema typami do wyboru to chyba tylko Final Fight wchodzi w rachube a pozatym z atomatow to chyba jeszcze gry takie jak:

Vigilante, Shadow Warriors, Double Dragon, no i Ninja Warriors.

Czy te tytuly na automatach byly trudno mi teraz powiedziec ale to tez bijatyki ;):

Surf Ninjas, oraz Renegade
[#8] Re: Coś jak GoldenAxe

@Solo Kazuki, post #6

dokładnie chodziło mi o Final Fight straciłem na tym sporo lirów

[#9] Re: Coś jak GoldenAxe

@Irek´72, post #7

Renegade był na automaty, Surf Ninjas AFAIR nie.

Ja dodam od siebie Manhattan Dealers i Motörhead



Ostatnia modyfikacja: 14.07.2009 01:41:28
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem