[#1] 2 nazwy gier - nie pamiętam
chciałem was zapytać o nazwy pewnych dwóch gier na Amigę. kompletnie mi uciekły ich nazwy, a bardzo fajne były. otóż:
1. był to "hokej stołowy" i gdy strzeliło się przeciwnikowi "gola", tłukła się szyba. stół był chyba pomarańczowy, a przeciwnika można było sobie wybrać.
2. to gra planszowa, w której można było mieć czerwone, lub niebieskie "kulki". w grze chodziło o to, kto więcej będzie miał na planszy kulek w swoim kolorze. zasady są identyczne, jak w grze online "Hexxagon".
[#2] Re: 2 nazwy gier - nie pamiętam

@Duncan, post #1

1. to pewno Shufflepuck Cafe
2. trudno powiedzieć... coś z tego pewno ;)

[#3] Re: 2 nazwy gier - nie pamiętam

@Duncan, post #1

Co do drugiej gry, była taka polska produkcja:

http://hol.abime.net/5566

[#4] Re: 2 nazwy gier - nie pamiętam

@Shoonay, post #2

Trochę offtopic'owo: uwielbiam Shufflepuck Cafe, zawsze mi się marzył sequel tej gry z fabułą, coś na wzór japońskich shoot'em up'ów - czyli w tym przypadku trochę łażenia po mieście, konkursy w "ponga" w różnych klubach i wątek kryminalny :).

Trochę się rozmarzyłem ale to wszystko wina klimatu gry: jest świetny! Ta muzyka, dym tytoniowy ;), ech... no po prostu majstersztyk (jak dla mnie!).

[#5] Re: 2 nazwy gier - nie pamiętam

@Shoonay, post #2

pierwsza gra się zgadza. ;] a drugą poszukam na tej stronie co podałeś.

Logan - właśnie takie same zasady są w tej grze, o którą pytam. ;D
[#6] Re: 2 nazwy gier - nie pamiętam

@Duncan, post #1

ta druga gra to może jest Thromulus albo Spot?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem