kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Co dalej w moonstone?
Grałem sobie w tę słaba grę, chyba tylko, żeby ja przejść. No więc trak. Zdobyłem 4 klucze, rozwaliłem tą babę w centrum mapy, rozwaliłem smoka i wszystkich przeciwników na mapie, mam new moon stone cos tam. Latam se po pustej mapie i nie wiem co dalej.



Benedykt Dziubałtowski

[#2] Re: Co dalej w moonstone?

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Widać, że nie czytałeś recenzji na PPA. Tam jest napisane co należy zrobić.

[#3] Re: Co dalej w moonstone?

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

jesli masz ten kamien ..wystaw go na allegro :D

Prawdziwa zabawa jest na 2 playerow w trybie Cooperative



Ostatnia modyfikacja: 19.09.2011 09:36:51
[#4] Re: Co dalej w moonstone?

@mailman, post #2

Czytałem recenzję Hołdysa. Coś tam trzeba czekać na odpowiednią fazę księżyca to tez próbowałem zrobić ale bez rezultatów.


Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: Co dalej w moonstone?

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Jak masz Moonstone, to przy pełni księżyca, wejdź do kamiennego kręgu otoczonego lasem.



Ostatnia modyfikacja: 19.09.2011 15:39:23
[#6] Re: Co dalej w moonstone?

@esial, post #5

Niekoniecznie przy pełni Księżyca. Wszystko zależy od tego, w jakiej fazie zdobyłeś kamień. Gdy już go mamy w kieszeni, to można zobaczyć w jakiej fazie został zdobyty.

@Benedykt

Coś tam trzeba czekać na odpowiednią fazę księżyca to tez próbowałem zrobić ale bez rezultatów.

I wejść do druidów ;)

[#7] Re: Co dalej w moonstone?

@mailman, post #6

Dało rade druidzi wzięli kamień i obejrzałem outro. Jak sprawdzić fazę księżyca tego kamienia? MI się tylko wyświetla napis news stone moonstone.


Benedykt Dziubałtowski

[#8] Re: Co dalej w moonstone?

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Gdy masz go w kieszeni, to ma on swoją nazwę (czy też ma charakterystyczny obrazek - nie pamiętam dokładnie).

[#9] Re: Co dalej w moonstone?

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

czyli zobaczyles na swojej amidze Avatar mailmana :)

[#10] Re: Co dalej w moonstone?

@HOŁDYS, post #9

ok, racja


Benedykt Dziubałtowski

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem