Wątek zamknięty
[#1] Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust
1. Runda rozpoczyna się 1 lipca 2008 r. i trwa do 31 lipca 2008 r. (godz. 23:59).

2. Zadaniem grających jest uzyskanie jak największej liczby punktów. Pierwszych dziesięciu najlepszych graczy otrzyma liczbę punktów odpowiednio za zajęte miejsce: 12, 10, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

3. Grający zamieszcza obrazek (lub zdjęcie) uzyskanego wyniku oraz zamieszcza pod odnośnikiem do niego uzyskany wynik.

4. Wynik punktowy musi być uzyskany podczas rundy. Nie może to być najlepszy własny wynik uzyskany kiedykolwiek.

5. Podczas rundy grający może zamieszczać uzyskane wyniki wiele razy, przy założeniu, że nowy wynik jest lepszy niż poprzednio uzyskany.

6. Nie jest dopuszczalne stosowanie tricków, kodów i ułatwiaczy, które ogólnie są postrzegane jako oszukiwanie. Jeżeli ktoś ma podejrzenia, że inny gracz oszukuje, powinien to zgłosić do moderatora forum.

7. Gracz złapany na oszukiwaniu musi liczyć się z wykluczeniem go z rundy i/lub sezonu Ligi Graczy PPA.

8. Gramy w trybie na 5 żyć.

Obecne wyniki:

[#2] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@mailman, post #1

No i co? Nikt nie gra?

[#3] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@mailman, post #2

Ja raczej nie będę grał, chyba że w 2 połowie miesiąca. Teraz jadę na wakacje.
Inna sprawa to ta, że Super Stardust jakoś raz włączyłem, nie spodobał mi się za bardzo.
[#4] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@mailman, post #2

Ja będe grał na pewno. Często pykam w SStardust więc umieszczenie wyników to z mojej strony kwestia czasu.

[#5] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@mailman, post #1

Ohhh panowie nieładnie ,nieładnie
Mam nadzieję że również wrzucicie swoje wyniki i nie będzie trzeba zamykać ligi graczy


mój wynik na dobry początek i zachęte:

SuperStarDust - 226400
http://img257.imageshack.us/img257/2906/lgppassdjq9.jpg

[#6] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@mailman, post #1

227300

http://img142.imageshack.us/my.php?image=dsc00030hk8.jpg

[#7] Re: Liga Graczy PPA 2008: Runda 6 - Super Stardust

@Andrzej Drozd, post #6

Szkoda Waszego wysiłku. Liga Graczy zostaje zamknięta. Nie ma po prostu sensu ciągnąć tego dla trzech osób.

[#8] Wrześniowa reaktywacja Ligi Graczy?

@mailman, post #7

Co Sebastian Rosa powie na ten temat? Ludzie wracają z wakacji itp.
Byłoby "cool" :D

Moje głosy:
1. Benefactor
2. Worms DC
3. Boulder Daesh (shareware)
4. Pinball Dreams
5. Cannon Fodder New Campaign

[#9] Re: Wrześniowa reaktywacja Ligi Graczy?

@Minniat, post #8

Ja tez bym pogral, ale w cos z Aminetu. W cos prostego, co nikomu nie zajmie duzo czasu na odpalenie i naczenie sie gry. Widac ze bardziej skomplikowane, komercyjne tytuly nie ciesza sie duzym powodzeniem.

1. Boulder Däsh (pewnie to miales na mysli piszac Boulder Daesh). 
2. Dropzone
3. Space Invaders
4. ArTkanoid
5. Ineptris (lub jakikolwiek inny tetris z Aminetu).

Pozycje 1,3 i 4 powinny bez problemu dzialac na AOS4/MOS, natomiast pozostale wymagaja klasykow lub UAE. Chociaz na pewno mozna znalezc jakis tetris pod WB, ktory takze nie bedzie mial problemow na innych systemach. :)
[#10] Re: Wrześniowa reaktywacja Ligi Graczy?

@Andrzej Drozd, post #9

No, kontynuujcie propozycje. Jezeli bedzie nas conajmniej trzech, to sami ruszymy Lige.

Poki co, najwiecej glosow dostal Boulder Dash. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem