[#1] Pomysł na konkurs
Witajcie, ostatnio dostałem zapewnienie, że będziemy z chłopakami dysponować skromnym budżetem który chcieliśmy przeznaczyć na jakiś około-retro-amigowy konkursik. Pomysłów miałem na razie dwa, aby zrobić konkurs np pixel-graficzny i ufundować działającą konsolę Megadrive 2 z grą Sonic(ewentualnie album np Aphonsea Muchy, albo jakiś podręcznik do rysowania), lub konkurs na temat wiedzy nt CD32 w której nagrodą był by z własnej kolekcji zestaw oryginalnych kompaktów Super skidmarks/Oscar&Diggers i jeszcze jakiejś może droższej gry sciagnietej z alledrogo lub ebay.
Problem w tym że nie chciałbym robić konkursu tylko dla kilku osób, ale żeby więcej amimaniaków wzieło w nim chetnie udział.
Budżet za konkurs powstał z zrzutki za wierszówkę w papierowym PPA. Ewentuanych darczyńców proszę o kontakt bo nie chce zarabiać na tym konkursie a dodatkowe 10-20zeta to zawsze coś :)
[#2] Re: Pomysł na konkurs

@Koyot1222, post #1

Napisz do redakcji moze pomoga zorganizowac konkurs. Wtedy jest szansa, ze zglosi sie wiecej osob do konkursu. Powodzenia zycze. OK
[#3] Re: Pomysł na konkurs

@Leon, post #2

Ja tez mam pomysl na konkurs.
Zblizaja sie swieta wiec kazdy pewnie bedzie mial 2 tygodnie luzu.

Moze by tak zrobic konkurs PPA na MINI-GRE.
Konkurs polegal by na napisaniu prostej minigry logicznej/zreczniosciowej. Okolo 2tyg. pisania, kilka plansz z mozliwoscia pozniejszej ich podmiany.
Wymagania jak najmniejsze zeby kazdy mogl odpalic i ocenic.
Mozna by dobierac sie w pary i startowac jako team programista/grafik czy tez programista/muzyk.
Na koniec wszyscy oceniaja prace i punktujemy za grywalnosc/grafike/dzwiek/pomysl i robimy ranking miejsc od 1 do 10 z wpisem w aktualnosciach PPA.
Jesli wystartuja chociaz 3 teamy, to mozemy zaczac. Jako pierwszy zglaszam team ;)

1. Selur+Selur
[#4] Re: Pomysł na konkurs

@selur, post #3

Szydzisz ?
[#5] Re: Pomysł na konkurs

@Hubez, post #4

Nie. Pisalem calkiem serio ale widze, ze nie ma kompletnie zainteresowania i w sumie mnie to nie dziwi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem