[#1] Ciekawostka z Youtube
Ot ciekawostka. Nowoczesna gra a oni cały czas Amigi klasycznej używają


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 14:51:41 przez Koyot1222
[#2] Re: Ciekawostka z Youtube

@Koyot1222, post #1

Haha, super easter-egg.
[#3] Re: Ciekawostka z Youtube

@Sokok, post #2

Ale trzeba przyznać, żę na wypasie, dodatkowa stacja jest
[#4] Re: Ciekawostka z Youtube

@Koyot1222, post #1

W John Wick 2, czyli filmie z 2017, używają komody(albo vic-20) do rozsyłania smsów :)

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 15:04:08 przez Red

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 15:05:34 przez Red
[#5] Re: Ciekawostka z Youtube

@Koyot1222, post #1

No ładnie, chlopaki mają już w swojej 500ce vampira v8 lub Wichra speed TURBO edytion przynajmniej ;) Gierka na silniku unreala śmiga jak ta lala :):):)
[#6] Re: Ciekawostka z Youtube

@zeter, post #5



OK
[#7] Re: Ciekawostka z Youtube

@Red, post #4

Ale chyba tylko klawiatury, bo to co jest na ekranie odbiega od trybów graficznych :P
[#8] Re: Ciekawostka z Youtube

@agrajek, post #7

To co na ekranie to mi wyglada na Strip Pokera. szeroki uśmiech
[#9] Re: Ciekawostka z Youtube

@zeter, post #5

OKjest miszcz
[#10] Re: Ciekawostka z Youtube

@kubaslonka, post #9

Kultowy serial lat 80 ...Miami Vice a tam przyjaciolka w komisariacie
[#11] Re: Ciekawostka z Youtube

@HOŁDYS, post #10

Po latach, kiedy miałem okazję oglądać wiele odcinków, a gdy byłem dzieckiem był to dla mnie mega serial, dostrzegłem jak banalny pod wieloma względami jest ten serial...ale wielki plus za to, że zagościła tam jedna z najlepszych Amig.
[#12] Re: Ciekawostka z Youtube

@HOŁDYS, post #10

Taaa i odpalone prefsy na 1.3 :)
[#13] Re: Ciekawostka z Youtube

@QUAD, post #12

przy MS DOS na herculesie i XT ...te prefsy w kolorze wygladaja priofesjonalnie na posterunku
[#14] Re: Ciekawostka z Youtube

@HOŁDYS, post #13

Racja
[#15] Re: Ciekawostka z Youtube

@Koyot1222, post #1

Przypomniała mi się kultowa wypowiedź pececiarzy "Amigowcu, nie pal głupa. Doom nie chodzi no i d..." Oczywiście do czasu :)
[#16] Re: Ciekawostka z Youtube

@aMifan, post #15

Ech Amigowcy.

Porównując się z Pececiarzami twierdzą że Ami wcale nie jest słabsza bo po 10 latach gdy PCowcy już dawno Dooma mieli w nosie, to na Ami 2x droższej od PC też już chodzi.

A jak chcą pognębić PC to wypominają że PC jest słabe no bo w czasach gdy Ami była och i ach, to PC miało CGA i 4 MHz. Tak jakby wierzyli że takim tekstem przygnębią współczesnych PC-iarzy. szeroki uśmiech
[#17] Re: Ciekawostka z Youtube

@ZbyniuR, post #16

Po 10? grudzień 93 - grudzień 97, to raptem 4 lata, amigowy port wyszedł błyskawicznie po uwolnieniu kodu. 1200 z 030/040 w 97 2x droższa od peceta zdolnego odpalić dooma - chyba Ci się coś pokiełbasiło.
[#18] Re: Ciekawostka z Youtube

@ZbyniuR, post #16

albo pececiarze. Są takie przypadki, jak np. ten na grupie na śmiećbuku, co rzucił temat z do rozpętania flejma "Doom na kasie makdonalda. A na Amidze nadal nic...". Jak tylko ktoś mu odpisał, że "jak to nic, przecież Doom na Amidze takiej/śmakiej/owakiej spokojnie działa od x lat", to zaraz przybiegał i zaczynał swój autofapping "hehe, nie spinaj się! Ale się spinaaaasz!!!! LOLOlololol!! Ale ze mnie, kur*a, trol zajebisty!! Ale się złapaliście!".
nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. -,- Aż mu chciałem odpisać, że jemu się coś chyba w głowie nie spina, ale po co to jeszcze dokarmiać...

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 17:53:18 przez snajper
[#19] Re: Ciekawostka z Youtube

@snajper, post #18

Ja takim pisze - LOL? Nie lol, a SROL. LOL jest już nudne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem