[#1] Konkurs Antyradia
Dziś w Antyradiu, padło pytanie konkursowe (do wygrania była wejściówka na Iron Maiden), jaki komputer miał swoją premierę 23 lipca 1985!
[#2] Re: Konkurs Antyradia

@BULI, post #1

Trudne, pewnie nikt nie wiedział.
[#3] Re: Konkurs Antyradia

@BULI, post #1

Można jeszcze zadzwonić z odpowiedzią?
[#4] Re: Konkurs Antyradia

@BULI, post #1

Gba 1000?
[#5] Re: Konkurs Antyradia

@BULI, post #1

a słuchałem, słuchałem :) siedzi, pije i chrupki Aczkolwiek nie zwróciłem zbytniej uwagi, co oni tam gadają.
[#6] Re: Konkurs Antyradia

@snajper, post #5

a słuchałem, słuchałem :) siedzi, pije i chrupki Aczkolwiek nie zwróciłem zbytniej uwagi, co oni tam gadają.


Miałem podobnie, ale wyłapałem słowa kluczowe: konkurs, komputer którego premiera miała miejsce 1985 i Iron Maiden

Prowadzący, był zdziwiony, że padło tyle dobrych odpowiedzi

To miły konkurs, bo przypomina, że dziś mamy kolejną rocznicę tego zacnego wydarzenia



Ostatnia aktualizacja: 23.07.2018 19:57:22 przez BULI
[#7] Re: Konkurs Antyradia

@BULI, post #6

Już wiem Paweł czemu nosisz kitke
[#8] Re: Konkurs Antyradia

@Dorian3d, post #7

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem