[#61] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: amidow****
[#62] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: amidow****
[#63] Re: amidow****

@snajper, post #60

co najbardziej lubią tańczyć Morphosowcy?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
....
....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . . . . . . .
. . . . . .
. . . .
. .
.
. . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.. . . . . .
. . . .
. .
.
. . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . .
.............. . . . . . . . . . . . Macarenę, bo myślą, że to piosenka o eMakach.
[#64] Re: amidow****

@snajper, post #63

- Dlaczego kura przeszła przez ulicę?
- Bo po drugiej stronie ulicy snajper opowiadał dow**** o Amidze!
4
[#65] Re: amidow****

@recedent, post #64

Dlaczego w kurniku jest Amiga? Bo i ślepej kurze trafi się ziarno. A to znalazłem na stronie o kawałach
Amigowiec został porażony przez swoją ukochaną Amigę na śmierć i poszedł do nieba.
Staje przed Świętym Piotrem, a Św. Piotr się go pyta:
- Chciałbyś, amigowcu, pójść do nieba czy do piekła?
- Chciałbym się rozejrzeć - odpowiada amigowiec.
- Patrz, tak wygląda niebo - mówi Św. Piotr - pokazując dookoła.
- Niby chłodno tu - inteligentnie zauważa amigowiec.
- Teraz chodź, pokażę ci piekło - mówi Św. Piotr
Zjeżdżają do piekła, patrzą, a tam gołe panienki siedzą na monitorach - na ekranach widać rajcowne d*.*y też - dookoła leżą Amigi, a nawet najnowszy model "Amiga CD Power Belzebub" z procesorem Motorola 40000000000, która ma 100 TMipsów.
Wracają na górę - czyli do nieba - i Św. Piotr się pyta:
- No to jak - niebo czy piekło?
- Nie obraź się, Św. Piotrze - ale ja wolę do piekła - mówi amigowiec.
Dobra, pojechał na dół, wychodzi z windy a tu go dwa diabły za bary i do beczki ze smołą. Przestraszony amigowiec - krzyczy, co się stało z tamtym piekłem, które widział poprzednio.
Na to jeden z diabłów odpowiada:
- To było DEMO, baranie, DEMO...
[#66] Re: amidow****

@recedent, post #64

dlaczego symbolem MorphOS-a jest motyl
.

.
.

.
...


...
...

..

.
bo motyl w języku jawajskim to KUPU



a dlaczego niebieski?





bo niebieski motyl w języku jawajskim to KUPU BIRU



Ostatnia aktualizacja: 21.03.2022 13:18:48 przez snajper
[#67] Re: amidow****

@Jupiler, post #65

- To było DEMO, baranie, DEMO...


Bardziej screenshot w amigazetce z lat '90
[#68] Re: amidow****

@recedent, post #64

Żeli papą, recedent. Przegrałeś. Dowcip suchar
[#69] Re: amidow****

@mmarcin2741, post #68

Dlaczego Rosja przegra? Bo WinUA
5
[wyróżniony] [#70] Re: amidow****

@juen, post #69

jak nazywa się polski amigowy FPS 18+?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

...

. . . . .




. . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . CYCADELA

3
[wyróżniony] [#71] Re: amidow****

@snajper, post #70



1
[#72] Re: amidow****

@snajper, post #71

MorphOS jest dziurawym systemem. Istnieją dowody na wyciek pamięci w MorphOS-ie. Znaleźć je możemy już w wierszu "Paweł i Gaweł" Aleksandra Fredry:
- Cóż waćpan robisz?
- Ryby sobie łowię!
- Ależ MOS, panie, mnie kapie po głowie!


[#73] Re: amidow****

@snajper, post #72

jak nazywa się jedna z pierwszych polskich firm tworzących oprogramowanie na Amigę, założona przez Aleksandra Kwaśniewskiego?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
....
....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . . . . . . .
. . . . . .
. . . .
. .
.
. . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.. . . . . .
. . . .
. .
.
. . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . .
.............. . . . . . . . . . . PROMIL GROUP

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 07:55:23 przez snajper
[#74] Re: amidow****

@snajper, post #73

Ty tak na serio ?
[#75] Re: amidow****

@buldogkekon, post #74

a o co chodzi? Widzę, że jesteś nowy. Postaram się ułożyć prostszy dowcip, jeśli nie zrozumiałeś.
1
[#76] Re: amidow****

@snajper, post #75

Chodzi o śmiecenie wątkiem który niczego nie wnosi wartościowego.
[#77] Re: amidow****

@buldogkekon, post #76

pozwól, że od decydowania, co jest śmieceniem, będą moderatorzy, a nie świeżaki. stopa
a tytuł wątku myślę, że nawet dla świeżaków jest zrozumiały, podobnie jak nazwa działu, w którym został celowo zamieszczony. Jeśli znasz dowcip, który wnosi coś wartościowego (najlepiej nowy, bo taki zamysł towarzyszył autorowi wątku - a nie wrzucanie stuletniego kotleta po podmianie dwóch wyrazów), to słucham.
1
[#78] Re: amidow****

@buldogkekon, post #76

snajper jest użytkownikiem znanym z mało wybrednego poczucia humoru. Jeśli masz za słabe nerwy żeby się z nim męczyć to polecam wejść w "opcje wątku" i dać "ignoruj" albo wręcz ignorować samego użytkownika.
1
[#79] Re: amidow****

@recedent, post #78

snajper jest użytkownikiem znanym z mało wybrednego poczucia humoru

a poza tym zdolnym inżynierem hakerem o wielu talentach, przyczyniającym się niejednokrotnie do wyłapywania błędów niewidocznych dla oka zwykłego zjadacza Polskiego Portalu Amigowego, oraz kamieniem węgielnym dla realizacji wielu historycznych osiągnięć - by wspomnieć choćby aktualny temat Promic Group. Tylko o takich rzeczach oficjalnie się nie mówi, po cichu marginalizując osoby niewygodne, z przyklejoną niesłusznie łatką trolla, i wykorzystując fakt ich szlachetnej bezinteresowności. siedzi, pije i chrupki

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 12:37:24 przez snajper
4
[#80] Re: amidow****

@snajper, post #79

bo na tym portalu liczy się ... poklepywanie
[#81] Re: amidow****

@snajper, post #79

by wspomnieć choćby aktualny temat Promic Group

Czyli rozumiem że maczałeś palce w złamaniu tych zabezpieczeń, czy tak?
[#82] Re: amidow****

@nostrum666, post #81

w złamaniu nie, ale dałem namiar na kontakt z autorem jednego (czy ilu tam) z programów Promic Group, w ramach pomocy w jednym z wątków na forum doszukawszy się w trzewiach internetów jego względnie niedawnej wypowiedzi w tym temacie.
(zgodnie z celami przyświecającymi dobremu snajperowi - ani mniej, ani więcej niż dobremu - który nie zabił jeszcze żadnego Rosjanina, głównie pomaga, ponieważ snajper prowadzi dużo obserwacji i następnie je przekazuje).

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2022 14:14:04 przez snajper
[#83] Re: amidow****

@snajper, post #79

Poczucie humoru faktycznie nie wybredne, skromności natomiast na pewno nie można Ci odmówić
2
[#84] Re: amidow****

@Greczkin, post #80

Ciebie nie klepią? Oj biedaku..., czekaj teraz ja Cię poklepałem. I co lepiej?
1
[#85] Re: amidow****

@recedent, post #78

Dzięki. Dopisuję do ignorowanych.
[#86] Re: amidow****

@buldogkekon, post #85

Ale nie rozumiem, ignorujesz go bo ktoś Ci tak powiedział czy dlatego że zapoznałeś się z jego historia komentarzy i doszedłeś do wniosku że jest wam nie po drodze. Jeżeli to drugie to ok ale jeżeli dlatego że ktoś napisał że tak trzeba to nie mam pytań.
[#87] Re: amidow****

@nostrum666, post #86

A przeczytałeś komentarz #78?
[#88] Re: amidow****

@KM_Ender, post #84

nie klep mnie bo nie nam appfee

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2022 12:04:07 przez Greczkin
[#89] Re: amidow****

@recedent, post #87

Według mnie to niczego nie zmienia. Przedstawiles swoje zdanie na ten temat, ok. To nie znaczy że musi to być zdanie obiektywne, wręcz przeciwnie. Może to być tylko Twoje subiektywne odczucie. Co by to nie było to każdy powinien mieć własne zdanie a nie sugerować się tylko i wyłącznie postami innych użytkowników.
[#90] Re: amidow****

@nostrum666, post #89

Przepraszam, zmuszałem kogoś do czegokolwiek? Napisałem grzecznie koledze buldogkekon, że jeśli nie odpowiada mu wątek to może go ignorować, a jeśli nie pasuje mu specyficzny styl wypowiedzi snajpera to może zrobić to samo z użytkownikiem.

Może skontaktuj się z kolegą buldogkekon i zapytaj, czy jego decyzja o ignorowaniu snajpera to jego własne zdanie czy wynik brutalnej i nieuzasadnionej nagonki na snajpera z mojej strony? puszczenie pawia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem