[#1] Poszukiwane klasyczne polskie mody
Czołem koledzy.
Poszukuję kilku klasycznych modów z lat 90-tych.
Chodzi o wszystkim znane (i zakładam że lubiane):

PSY - mix tekstów z filmu w dwóch wersjach, pierwszy z tekstem "A kto umarł ten nie żyje" i drugi o zabarwieniu bardziej erotycznym z panią która najwyraźniej czerpie o wiele więcej przyjemności w obcowaniu z Amigą niż przeciętna kobieta

PSY 3 - kawałek sponsorowany przez słowo powszechnie uważane za wulgarne określające panią (najczęściej) która swoje wdzięki oddaje za pieniążki

Anty Atari song - tutaj komentarz zbyteczny (fajnie gdyby udało się zdobyć kawałek bez cenzury)

Za wszelką pomoc będę wdzięcznyOK
[#2] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #1

Polecam IMP'a tam znajdziesz wszystko ;)))
[#3] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@mikecios, post #2

Polecam IMP'a tam znajdziesz wszystko ;)))


Zgadza się i jest wbudowana wyszukiwarka ok, racja OK
[#4] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #1

Dziwne, sprawdziłem Amp.dascene.net i u mnie działa? ;)

Szukaj autorów Sigge, Vulture, Kadi.
[#5] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@Jazzcat, post #4

Super OK pod wieczór poszukam. Co do IMP-a, nie mam netu w Ami więc odpada. Ale dzięki za cynka
[#6] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #1

[#7] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #1

Swoją drogą, to na ogół te moduły z samplowanymi głosami z filmów to były takie średnie. Sample swoje zajmowały, muzyki było tam tyle co kot napłakał. Poza Antyatari raczej ciężko to słuchać. Dopiero party question przeniosło tego typu twórczość w nowy poziom.
[#8] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@Arturo, post #6

Ja mam takie:

link
[#9] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@karolb, post #8

KINGSAJZ_SZUFLANDIA.MOD nie słyszałem, dzięki :)
Większość tych modów jest na ACS1 i ACS2.
[#10] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@karolb, post #8

Dzięki koledzy. Zebrałem wszystkie na których mi zależało plus masę które okazało się że słyszałem ale całkowicie o nich przez te lata zapomniałem. Ja ogarnę z chęcią wrzucę paczuszkę na jakiś hosting
[#11] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #10

Mógłbym prosić o link do takiej paczki 😎
[#12] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@Shredi80, post #11

[#13] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@Ralpheeck, post #7

Przecież tu nie chodziło o żaden poziom, tylko o zachłyśnięcie się nowym (i stosunkowo powszechnie dostępnym) gadżetem, czyli samplerem. Zbiegło się to w czasie z innym nowym zjawiskiem, czyli wprowadzeniem wulgaryzmów do popkultury na niespotykaną wcześniej skalę ("Psy", twórczość Liroya, "Nie" Urbana). Te samplowane moduły to nośnik klimatu epoki.
[#14] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@szczupi26, post #12

Dzięki OK
A ma może ktoś sample z "Psy" "Psy2" "Sexmisja" ?
Pamiętam ze bylo tego całkiem sporo jak na tamte czas szeroki uśmiech
[#15] Re: Poszukiwane klasyczne polskie mody

@Shredi80, post #14

tu masz jeszcze dwa mody z psów i Aniasong: http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=16618880305750823418. W nich są dużo czystsze sample. Był też anti-commodore, ale nie mogę go u siebie znaleźć. Niech ktoś inny znajdzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem