[#1] hrejterzy
0:36 amigowy akcent. ( ͡° ͜ʖ ͡°)



normalnie to nie lubię typa, bo większość ich "humoru" jest skierowana do i zrozumiała przez rasowego informatyka, o takiego:



Wyjątki, jakie z pamięci mogę podać, to Rajesh z helpdesku i Miodek. No i "skłirwiel", ale to za samo słowotwórstwo, a nie cały filmik. Wklejam zatem tylko za Amigę❗❕
[#2] Re: hrejterzy

@snajper, post #1

A tu kim zostali ci Panowie ze zdjęcia w dorosłym życiu:
https://twitter.com/kawecki_maciej/status/1689168949479436288
3
[#3] Re: hrejterzy

@Rafael/ARMO, post #2

W tweecie mowa tylko o trzech panach.
[#4] Re: hrejterzy

@recedent, post #3

Tych w okularach?
1
[#5] Re: hrejterzy

@recedent, post #3

O tym pierwszym z lewej niewiele wiadomo.
[#6] Re: hrejterzy

@mastaszek, post #5

W takim razie treść cytowanego tweeta wprowadza w błąd:

Dzielę się wyjątkową fotografią 🙂 Wszyscy rozwalili system.


Chyba że ten 1 o którym niewiele wiadomo też rozwalił system, tylko że jako cichociemny i w ogóle tajne/poufne, wicie rozumicie.
1
[#7] Re: hrejterzy

@recedent, post #6

"Jako pierwszy z lewej siedzi Jan Pelc. O nim wiadomo najmniej. Dziennikarz Andrzej Tarnowski miał ustalić, że bohater „imprezy informatyków” pochodzi z Lublina."
[#8] Re: hrejterzy

@Rafael/ARMO, post #2

Zawsze kiedy widzę tę fotografię to sobie myślę - dlaczego tym chłopakom nikt nie pokazał demosceny??? Łebskie chłopaki, pewnie napisaliby nie jedno dobre demo (a i ich życie pewnie byłoby ciekawsze za młodu )
2
[#9] Re: hrejterzy

@MarX, post #8

Może pokazał, ale woleli robić tabelki w ekscelu.
1
[#10] Re: hrejterzy

@recedent, post #6

raczej uwikłali sie w "system" niz go rozwalili :)
system to bardziej próbowali rozwalać goście pokroju Snowdena lub Mitnicka

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2023 20:36:53 przez fibi
1
[#11] Re: hrejterzy

@fibi, post #10

Rozwijanie swoich wybitnych zdolności dla nauki nie nazywałbym "uwikłaniem w system". No chyba że pod to uwikłanie podciągniemy także przyjście na ten świat, znaczy akt urodzenia się. Wtedy tak.
[#12] Re: hrejterzy

@wali7, post #11

Oj, ja mam odrębne zdanie. Znam pare osób o ponadprzeciętnej wiedzy/inteligencji, które zamiast robić grubą kasę wolą siedzieć na uczelni i cośtam sobie dłubać. Traktuje to jak uwikłanie w system na swoją niekorzyść. Marnują tony czasu na startowanie w grantach, a ten grant to i tak w większości opłaty za sprzęt/wyjazdy/licencje gdzie dla grantowicza mało zostaje.

Mówię, o uczelniach więc może w PAN macie jakoś lepiej, ale jak dla mnie rozwój nauki powinien być bardziej dostosowany dla pracujących w stylu: robisz doktorat, nie płacisz pitu. Zrobiłeś pare publikacji - możesz odpisać pare procent z rozliczenia rocznego. Może bym chciał puścic jakąś publikajce teraz, ale po co mi to jak nic tym nie zyskam.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2023 22:27:25 przez michal_zukowski
[#13] Re: hrejterzy

@michal_zukowski, post #12

przykład:
Nikola Tesla,
który "pracował" dla ludzkości a nie dla zysku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla
[#14] Re: hrejterzy

@MarX, post #8

Zawsze kiedy widzę tę fotografię to sobie myślę - dlaczego tym chłopakom nikt nie pokazał demosceny???


I całe szczęście, że nie pokazał. Dzięki temu wyszli na ludzi
4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem