[#1] ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)
Myślę, że na pewno się przyda tym co planują przygodę z ProTrackerem jaki starym wyjadaczom



Pozdro.
[#2] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@groovebox, post #1

OK
Przetłumacze na polski jak będe miał za dużo wolnego czasu
[#3] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@redstonecraftpl, post #2

A co tu tłumaczyć? Tu trza lać hyhyhy :)
[#4] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@groovebox, post #3

Fajnie że to udostępniłeś, to są wszystkie komendy, masz może jeszcze książkę o ProTracker była chyba taka w polskiej dystrybucji albo o innych Trackerach.
[#5] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #4

Ja mam, skserowanąpomysł
[#6] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@parallax, post #5

W ładnej rozdzielczości? podzielisz się z wszystkimi czy chcesz mi wysłać linka na priv.

///Czy jest możliwość wprowadzenie nowej emotikony tzn. takiej pomysł tylko aby żarówka była spalona.
[#7] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #6

Kiedyś już komuś skanowałem, poszukam czy mam to na dysku, jak nie to w tygodniu zeskanuje i zapodamOK
[#8] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #4

Komendy może i tak. Ale skrótów do... jest jeszcze całe mnóstwo :)

pozdro!

ps. Wkrótce zamieszcze dyskietkę DMS z PT na wypasie.
[wyróżniony] [#9] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@parallax, post #7

Źle przeczytałem sorry, zrozumiałem że już masz skserowaną a ty masz zeskanowaną, pewnie fajnie by było jeśli byś to zrobił.
[#10] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #9

Dawać wszystko!
[#11] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@groovebox, post #10

Daj co maszOKok, racja
[#12] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #11

Dodam tylko, że ta książeczka zaczyna się od strony 97 a kończy na 95 i ma 22 kartki szeroki uśmiech Ale jest sporo przydatnych informacji OK Kupiłem ją pod koniec lat 90-tych na giełdzie we Wrocławiu, chyba na stoisku firmy Arwal pomysł
[#13] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@parallax, post #12

Masz u mnie "grubą wódkę" za ten tekst.

Pozdro.
[#14] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@groovebox, post #13

Instrukcja do Protrackera 2.2a do pobrania tutaj lub tutaj pomysł
Więcej info na private pomysł
[#15] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@parallax, post #14

Fajnie że to zrobiłeś, tylko ksiąska nie jest o Pro Tracker tylko ona nazywa się Amiga Programy Użytkowe. To jest wszystko co masz, czemu na stronie 95 jest coś zamazane. nie znasz jakiś anglojęzycznych produkcji tzn. książek. Nie żebym nie był zadowolony cieszę się bardzo, a i fajna żabę żeś wkleiłok, racjaOK
[#16] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #15

Nie wiem, ale może ktoś zrobił tą książeczkę na podstawie oryginalnej instrukcji pomysł Na stronie 95 zamazałem kawalątek strony, bo kiedyś nabazgroliłem tam coś długopisem, ale nic tam oryginalnie nie było Nie znam, nigdy później nie szukałem To co mam mi wystarczało, a nic innego chyba nie było na tej giełdziepomysł
[#17] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@amizet, post #15

W trakcie poszukiwań trafiłem na tą stronę może nie ma tam nic o Pro Tracker za to jest o OctaMED.

Można tam też znaleźć książkę AMIGA - Hardware - Tuning

Amiga-Manuals
[#18] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@parallax, post #14

Witam, czy posiadasz może jeszcze instrukcję PL do Protrackera 2.2a ...?? pozdrawiam -
[#19] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@TommiQu, post #18

Świetną instrukcję obsługi Protrackera autorstwa XTD znajdziesz w C&A - ukazywała się w odcinkach w 1993 roku. Wtedy to była lektura obowiązkowa każdego muzyka :)
[#20] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@Jazzcat, post #19

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w Amiga Magazynie także były jego artykuły o ProTrakerze.
Co do książki, to mam ProTracker, autor Marek Binkowski, wydawnictwo Helion. Z tego co pamiętam, raczej nie jest to jakaś przydatna książka, były lepsze w tamtych czasach arty w zinach, czy nawet pliki doc z chociażby Fast Trackera.
[#21] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@Ralpheeck, post #20

kurs jeszcze byl w Amigowcu jak mnie tez pameic nie myli :)
[#22] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@TommiQu, post #18

Wiem że pytasz o instrukcję w języku polskim, ale obejrzyj sobie ten kurs a na pewno skumasz co jest grane: ProTracker tutorial by WASP

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2019 14:53:27 przez AmiClassic
[#23] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@AmiClassic, post #22

Ja mam to 267 stron
[#24] Re: ProTracker cheat sheet - Ściągawka in topaz font :)

@Dorian3d, post #23

Można poprosić o ponowne przesłanie - linki wygasły. Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem