[#1] Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl
Może kogoś zainteresuje, że po 10 latach odświeżyłem stronkę.

www.xtd.evil.pl

Hasło do modułów: Amy

Pozdrawiam. I przepraszam, jeżeli napisałem posta w złym dziale.

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 16:33:58 przez XTD

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 16:34:31 przez XTD
[#2] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

Dziękówka. Pozdro OK
[#3] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

No zobaczymy co tam Pan nabroił
[#4] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

dzieki bardzo!
[#5] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

Extend dzięki. Moduły w mp3 na pewno przydadzą się do samochodu. Ogólnie stronka bardzo przyjemna wizualnie. No i czekamy na nowy album. OK
[#6] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

Szacun za to od starego wielbiciela DAX'a i mojego brato-kumpla LAM'a :P

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 11:39:50 przez dax

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 11:40:31 przez dax
[#7] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@exolon, post #5

Nowy album pewnie będzie, chociaż nie wiem czy prędko. Wszystko zależy od czasu i pomysłów.

Póki co 4 nowe utwory zamieściłem na bardzo BARDZO limitowanej edycji singla, który rozprowadziłem wśród znajomych na biwaczku w Zamrzenicy (z którego wczoraj wróciłem).

Było bardzo kameralnie, niestety, bo nie wszyscy, którzy się deklarowali, mieli ostatecznie ochotę albo czas przyjechać, więc kilka sztuk mi zostało. Zdjęcie w ramach dowodu, że ta okładka zamieszczona na stronie to nie żart.

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 12:10:01 przez XTD
[#8] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #1

Piotr dzięki za mody w formacie MP3 szukałem czegoś takiego do samochodu na pendrive.
Pozdrawiam
[#9] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@AmigaPL, post #8

http://www.xtd.evil.pl/

Namówiony przez parę osób, dodałem na stronie dział "wsparcie".

Pewnie ilość chętnych będzie można policzyć na palcach ręki jednorękiego bandyty ale a nóż okaże się, że ktoś jednak będzie chciał mnie zmotywować. :)

http://www.xtd.evil.pl/?sel=closer - a tutaj coś spoza menu głównego. Taka mała zapowiedź.
[#10] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #9

Dlaczego dział Atari Chiptunr jest przed działem Amiga Software?
[#11] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@SuperBuster, post #10

Bo... cholera wie. :) Taka a nie inna kolejność. Amiga Software to jednak jakieś tam moje osiągnięcie - nie byłem w końcu koderem a jednak np. napisałem program do optymalizacji modów (z którego korzystałem i do dzisiaj korzystam, i nie tylko ja). Natomiast muzyka to muzyka - tym się w końcu zajmuję, więc jest ważniejsza.

Mam przygotowaną pewną niespodziankę dla pierwszych, którzy wesprą mnie i moją twórczość. Ale to na razie niespodzianka.

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 18:26:11 przez XTD
[#12] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #11

wyślij nr. konta na prv to Ci litra Finlandii postawię. (nie ufam/nie chcę robić tego przez szablon ze strony gdyż nie ufam takim rzeczom i jak na razie dobrze na tym wychodzę:)
[#13] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@groovebox, post #12

Spoko.

Chociaż to nie jest żaden szablon ze strony - to tylko przycisk, który otwiera pusty formularz PayPala (bez wpisanej kwoty). Nic tu się nie dzieje "automatycznie".
[#14] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #13

Jeśli jest to możliwe, to wyślij mi też na priv nr konta. Chętnie też dorzucę coś od siebie.
[#15] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@hsimpson, post #14

Zorbione. W sumie to nie wiedziałem, że PayPal jest problematyczny. :)
[#16] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #15

Z mojej strony załatwione :)

Miłej zabawy Piotrek.

ps. nie wydaj na głupoty :D
[#17] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@groovebox, post #16

Zostałem zmotywowany i przygotowuję właśnie anglojęzyczną wersję strony. Sam tłumaczę, więc zostaje jedynie trzymać kciuki, że nie będzie tragicznie. :)
[#18] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #17

Jednak sam nie przetłumaczyłem strony poprawnie, więc Kya mi pomogła. :) A więc anglojęzyczna wersja strony już jest.

Myślę sobie, że jeżeli ilość wspierających przekroczy wartość jednocyfrową, to będę musiał chyba napisać specjalny utwór z tej okazji. :)

Tak czy inaczej miło, że są jeszcze ludzie, którzy pamiętają i chcą, żebym coś nadal robił.

Póki co po wieeelu latach przygotowałem MODUŁ (tak, prawdziwy nowy moduł na ProTrackera). Wystawię go na Load Error. :) Liczę na to, że znajdę się w pierwszej dziesiątce (chyba, że będzie wystawionych więcej modułów, niż 10). ;)
[#19] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #18

Ja się na Twoich modułach uczyłem ogarniać trackerowy świat. :) Dlatego postawiłem Ci flaszkę. Pozdro Piotrek.
[#20] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@groovebox, post #19

I flaszka będzie zrobiona! :)
[#21] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #18

Póki co po wieeelu latach przygotowałem MODUŁ (tak, prawdziwy nowy moduł na ProTrackera). Wystawię go na Load Error. :) Liczę na to, że znajdę się w pierwszej dziesiątce (chyba, że będzie wystawionych więcej modułów, niż 10). ;)


Mam nadzieję, że na Riverwash też coś zapodasz :)
Pamiętaj, że u nas equalizer na zero + wyłącznie normalizacja ;P
[#22] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@AceMan, post #21

Nie będzie mnie na Riverwashu.
[#23] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #22

Remote też przyjmujemy ;)
[#24] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@AceMan, post #23

Ale to nie to samo. Nie biorę udziału w competition, żeby coś wygrać czy też zdobyć popularność. Po prostu nie przyjeżdżam na party z pustymi rękami - wypada coś wystawić jeżeli się przyjechało.
[#25] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #24

Ale to nie to samo.


OK Same here.
Wysłanie tracka na bigscreen, bez możliwości przeżycia tego, jest słabe.
No ale pytałem z organizacyjnego obowiązku ;)
[#26] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #20

I flaszka będzie zrobiona! :)


Też przesłałem Ci flaszkę, poszło PayPalem. To skromne podziękowanie za wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa gdy słuchałem twoich modułów.

Przy okazji, mógłbyś bardziej wyróżnić dział "wsparcie" bo w pierwszej chwili go nie zauważyłem.
[#27] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@jubi, post #26

Dzięki za radę (zmieniłem - może teraz lepiej) i za wsparcie!

To miłe gdy jednak ludzie doceniają te wszystkie lata, w których coś robiłem. I jeszcze milsze, gdy podoba się to, co nadal robię. :)

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 18:16:11 przez XTD
[#28] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #27

ja sie wychowywalem na twoich modulach, tez wyslalem jakies drobne na piwo przez paypala piwo
[#29] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@aszu, post #28

I bardzo dziękuję.

Niedługo skończę kolejny utwór na nową płytę. Myślę, że informację o tym zamieszczę już w osobnym temacie. Przypominam, że osoby wspierające (szczegółowe informacje na stronie) mają dostęp do wszystkich ukończonych utworów na nową płytę!
[#30] Re: Nowa odsłona strony www.xtd.evil.pl

@XTD, post #29

To i ja pozwolę sobie postawić Ci piwko
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem