[#1] AHI i Amithlon
hej, czy ktos z was posiada uklad AC97 i korzysta z dedykowanemu mu sterownikowi AHI ?
jesli tak to na jakiej plycie glownej ? na mojej ECS K7VTA3 v3.1 zintegrowany uklad AC97 nie dziala z tymi sterami... :(

a moze ktos z was wie czy mozna w jakis sposob zdobyc sterowniki AHI dla SBLive`a ?

[#2] Re: AHI i Amithlon

@engine, post #1

cze...
jest jakas specjalna wersja AHI "pod" amithlon'a na stronie domowej...

http://www.lysator.liu.se/~lcs/files/ahi/beta/ahi-2002-01-06-ix86.lha

sprawdz na tej wersji... ja mam sb128pci i wszytsko chodzi super, poza jedna rzecza... otoz tempo w odgrywanych modulach (czy to poprzez hip'a, czy dbmpro) nie moze byc inne niz 125BPM... inaczej trzaski i syf...

o ile mi wiadomo sterow do SBlive'a jeszcze nie ma...

cts/dh0
[#3] Re: AHI i Amithlon

@engine, post #1

Z oznaczenia twojej płyty wynika, że masz tam układzik Via, więc powinno chodzić, ja mam K7S5A, czyli z Sisem i mi nie chodzi dzwięk ze sterownikami AC97 dołączonymi do Amithlona (na razie nie udało mi się wydobyć żadnego dzwięku z emulowanej Amigi

[#4] Re: AHI i Amithlon

@engine, post #1

no ja jeszcze nie mam tak zle, bo doskonale sprawuje sie u mnie AC97mixer, ale tylko na SBLivie... na ukladzie AC97 wiesza sie...
a na SBLivie moge robic wszystko, np. sluchac cdda normalnie... czy sterowac zrodlem dzwieku z mojej prawdziwej amigi podlaczonej pod linein w karcie msx ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem