[#1] UAE i rom update
wie ktos moze jak to jest z amiga ROM update z OS3.9 na WinUAE ?

po zaladowaniu systemu biore O systemie... z menu Workbench i okazuje sie, ze update nie jest zaladowany, v40.63 zamiast 45.57 :(

czy moze trzeba cos w konfigu zmienic ? czy poprostu to nie jest mozliwe ?
WinUAE w wersji najnowszej oczywiscie...

[#2] Re: UAE i rom update

@engine, post #1

czesc...
z tego co wiem, to "update rom" w przypadku uae nic nie daje... tak przynajmniej pisze w dokumentacji... co innego amithlon... tam tak...

pozdrawiam...
[#3] UAE i i partycje

@engine, post #1

Witam

Mam takie małe pytanko :)))

Ile można założyć partycji pod winuae ,
i jakiej wielkości ???

[#4] Re: UAE i i partycje

@Dariusz K., post #3

chyba nie ma ograniczenia co do ilosci partycji... robisz sobie hardfile i dzielisz go jak amigowy dysk... co do wielkosci tez nie mam pojecia... ale mozes podpisac sobie pecetowy katalog jako partycje i wtedy moze od miec nawet 40 GB :)

[#5] Re: UAE i rom update

@engine, post #1

Kiedys zainstalowalem system w katalogu i mialem problemy z
zapisem konfiguracji programow oraz z kasowaniem niektorych
plikow, tak wiec zainstalowalem system na hardfile.
Co moze byc przyczyna powyzszego problemu?

[#6] Re: UAE i rom update

@Andrzej Drozd, post #5

jest to spowodowane "dziwna" obsluga atrybutow plikow przez windowsowy filesystem, ktory jest tylko podpisywa pod amigowy

niestety nie da sie tego ominac... dlatego autor poszerza winuae o obsluge amigowych HD oraz plikopartycji :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem